.

.

Нови оригинал, за HP X360 Конвертибилна Павилјон 13-S Спектарот 13-4000 Екран на Допир Digitizer Стакло

Нови оригинал, за HP X360 Конвертибилна Павилјон 13-S Спектарот 13-4000 Екран на Допир Digitizer Стакло

DEN 1850.40
Од стока

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Приемот на стоката во исто време да ве потсетам уште еднаш да се отвори пред експрес карго облик, изглед, бројот на прегледи да го потпише. На пример : дали модификација би не влијае на користењето, особено на течен кристал без штета, без разлика дали или не со бројот на нарачки и фактури што всушност се конзистентни. Продавница за продажба на стоки имаат објавено гаранцијата кревка тагови, како што е гаранција ознаки во гарантниот период се искинати нагоре. На пример : на неправилно инсталираните, Ник, цевка допир лошо, храна, итн. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.

Примена:
Лаптоп
Бренд Име:
CSZOJ
Компатибилен Бренд:
Универзална Екранот
Примена:
Лаптоп
Големина На Екранот:
13.3
ЛАПТОП МОДЕЛ :
За HP X360 Павилјон 13-S Спектарот 13-4000
квалитет:
100%тест и
Боја На Кабел:
Црна
Известување:
Напишете вашиот лаптоп марка,модел и допир кабел боја
Гаранција:
1 година
R

Додатоци на производи