.

.

6 Клетки 4400mAh Лаптоп со батерија за Clevo W650BAT-6 6-87-W650-4E42 K590C-I3 K610C-I5 K570N-I3 K710C-I7 G150S K650D K750D K4 K5 P4

6 Клетки 4400mAh Лаптоп со батерија за Clevo W650BAT-6 6-87-W650-4E42 K590C-I3 K610C-I5 K570N-I3 K710C-I7 G150S

DEN 1213.92
Од стока


• * * Во враќање на производи на клиентите мора да ги плати за враќање товар. Во случај да имате било какви проблеми за производот,транспорт време или услуга, ве молиме да комуницирам со продавачот прво.Ви благодариме за вашата доверба. и ние и ветуваме дека стоката ќе биде пристигна на време. Повеќето од висок капацитет на батеријата ( 6600m Ah, 8800m Ah ) изгледа малку convexity.0%
37%
Ако сакате побрзо пратката, ние исто така, обезбеди EMS и DHL услуга.
Исто така можете да видите споредба слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потреби.
вашето задоволство е она што ние секогаш ги извршуваат, па немојте да се отвори спорот rashly.
Користете "ctrl + F" за да пребарувате за една страница може да се утврди дали батеријата е погодна за вашиот Лаптоп . Во случај можете да одберете курирска служба, ве молиме контактирајте со нас за точни товар. Можете да ја посетите .

Батеријата Напон:
10.8 v или 11.1 v
Пакет:
Yes
Бренд Име:
ApexWay
Број На Модел На:
W650BAT-6 W650BAT 6
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
CLEVO
реалниот Капацитет на:
4400mAh
Производи Статус:
Акции
R

Додатоци на производи