.

.

Нова за ASUS Q501 Q501LA N541 N541LA Q501LA-BBI5T03 Q501LA-BSI5T19 15.6 на врвот на екранот задниот капак lcd поклопец назад случај црна зглоб

Нова за ASUS Q501 Q501LA N541 N541LA Q501LA-BBI5T03 Q501LA-BSI5T19 15.6 на врвот на екранот задниот капак lcd

DEN 2230.00
DEN 2347.20
-5 %
Од стока


Состојба : Нова
Компатибилен модел :
за ASUS Q501 Q501 LA N541 N541 LA Q501 LA-BBI5 T03 Q501 LA-BSI5 T19 15.6" серија лаптоп
Плаќање и испорака
1.Ние прифаќаме alipay тука.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2.Ние ќе брод на светот, со бесплатен превозот преку воздухопловната (кина пост со следење на број)
3.ако ви треба изразат ве молиме контактирајте со нас.
4.ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот информација е потврдена.
5.откако ќе ја потврдите вашата исплата,објектот ќе биде предаден во рок од 24 бизнис часа, освен сабота,недела и национални празници.
6.се проценува во 10-15business дена од доставување да пристигне САД,Канада,велика БРИТАНИЈА,Австралија(за тоа ќе се земе 20-30days. бизнис денови во други земји.)
DHL5-7days
EMS7-10days
7.ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот пакет во рамките на 30days.
Политика На Враќање
Враќа се прифатени за предмети кои пристигнуваат оштетени или за лошо.
враќање на средствата или девизните тоа, ве молиме контактирајте со нас.ви благодариме
Повратни информации
Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети или услуга,ве молиме контактирајте со нас пред да остави какви било негативни повратни информации ,ние ќе се потрудиме да се обезбеди вашето задоволство. Само ни даде можност за решавање на проблемот.

R

Додатоци на производи