.

.

19V 3.16 НА 60W AC Адаптер за Полнење За Samsung 300E4A 350V5C 3430E 300V4A 350U2B 3440VC 3445VC 3445E Лаптоп Моќ Конектор за Снабдување

19V 3.16 НА 60W AC Адаптер за Полнење За Samsung 300E4A 350V5C 3430E 300V4A 350U2B 3440VC 3445VC 3445E Лаптоп

DEN 812.00
DEN 863.52
-6 %
Од стока


Текст : AC 100-240 V 50/60 Hz Излез : 19 V 3.16 DC Конектор : 5.5*3.0 mm Кратки-Коло Заштита, Заштита од Преоптоварување Оперативни Температура : 0°C - +40°C Складирање Температура Релативна Влажност : -40°C - +85°C CE,FCC,Ro HS,CCC Одобрување Гаранција : 26 Месеци
Пакет : 1*AC Адаптер 1*AC Кабелот за Напојување
Белешка : Постојат ЕУ,велика БРИТАНИЈА,САД,АУ моќ кабли во нашата фабрика.ние ќе го испратам до тебе според штекер стандард на вашата земја.
Компатибилност : Samsung Серија 2 : NP200 B4 A, NP200 A5 B Samsung Серија 3 : NP300 E4 C, NP300 E4 E, NP300 E5 A, NP300 E5 AI, NP300 E5 C, NP300 E5 E, NP300 V5 A, NP305 E5 A, NP305 E5 AI, NP305 E7 A, NP305 E7 AI, NP305 V5 A, NP350 U2 A,NP350 U2 B, NP350 V5 C, NP355 E5 C, NP355 V5 C, NP365 E5 C; Np300e4c-a02us, Np300e4c-a03us, Np305e5a-a01us, Np300e5a-a02ub, Np300e5a-a05us, Np300e5c-a01ub, Np300e5c-a02us,Np300e5c-a03us, Np300e5c-a06us, Np300e5c-a07us, Np300e5c-a09us, Np300e5c-a0aus, Np300e5c-a0bus, Np300e5c-a0cus, Np300e5e-a01us, Np300e5e-a02us, Np305e5a-a03us,Np305e5a-a05us, Np305e5a-a07us, Np305e5a-a08us, Np305e7a-a02us, Np305v5a-a0cus, Np350v5c-a01us, Np350v5c-t01us, Np350u2a-w01ub, Np355e5c-a01us, Np365e5c-s01us, Np365e5c-s03us, Np365e5c-s05us Samsung Серија 4 : NP400 B2 B, NP400 B4 B Samsung Серија од 5 : NP500 P4 C, NP510 R5 E, NP520 U4 C, NP530 U4 C, NP530 U4 B, NP535 U4 C; Np500p4c-s02us, Np510r5e-a01ub, Np510r5e-a02ub, Np520u4c-a01ub, Np530u4b-a01us, Np530u4c-a01us, Np535u4c-a01us Samsung Серија 6 : NP600 B4 B, NP600 B5 B Samsung Серија 7 Хронос : NP700 Z3 A, NP700 Z3 AH; Np700z3a-s06us, Np700z3a-s07us Samsung ATIV Книга 2 : NP270 E4 E, NP270 E5 E, NP270 E5 G; NP270 E5 G-K02 JM, Np270e5j-k01us Samsung ATIV Книга 4 : NP470 R5 E; Np470r5e-k01ub, Np470r5e-k02ub Samsung N110, N120, N130, N140, N145, N150, N210, N220, N310, N510, NB30, NC10, NC110, NC20, NC215 S, NF210, NF310, P530, Q330, Q430, Q530, QX410, QX411, R430, R440, R480, R519, R522, R530, R540, R580, R730, R780, RC512, RV510, RV511, RV515, RV520, RV711, RV720, SF310, SF410, SF510, X360, X460; N145-JP02 NC10-11 GP NC10-13 GB NC110-A01 NF310-A01 NP-N145-JP02 US NP-QX410-S02 NP-QX411-W01 NP-QX411-W02 UB NP-R480-JAB1 US NP-R540-JA06 NP-R580-JBB2 NP-RV510-A05 US NP-RV511-A01 NP-RV515-A04 US CPA09-004 A, АД-6019 R, ADP-60 ZH, BA44-00242 A, АА-PA2 N40 W, АД-6019
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 26 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

R

Додатоци на производи