.

.

Лаптоп со Батерија За DA02XL 664399-1C1 HSTNN-IB4C 7.4 V 21WH лаптоп батеријата бесплатен превозот

Лаптоп со Батерија За DA02XL 664399-1C1 HSTNN-IB4C 7.4 V 21WH лаптоп батеријата бесплатен превозот

DEN 1957.00
DEN 2104.80
-7 %
Од стока


1. Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов. 2. Ние нудиме 1 година гаранција за сите предмети, може да се купи со доверба. 3. Сите Предмети се добро тестирани од страна на нашиот квалитет одделот пред испраќање. 4. Сите производи се продаваат во акции, тогаш може да бидете сигурни дека на бродот надвор веднаш откако плаќање завршен. 5. Нашата компанија има професионален технички инженер тим,кои можат да ви помогнат да се реши било каков технички проблем или ви даде секое бесплатна техничка водич услуга.
Го Замени Дел Број :
DA02 XL 664399-1 C1 HSTNN-IB4 C 694502-001
Погодни за :
TPN-P104 Таблета
Совети :
1. Pls се задржи целосно полнење кога не сте?т користат
2. Pls се кандидира надвор од капацитетот, а потоа наполнете повторно
3. Мора да се чува суво, биланс на температура
4. Настрана од Огнот и Моќ
Тест :
Слика :
Пакет :

R

Додатоци на производи