.

.

НОВИОТ само 11,6 Лаптоп Тенок LED LCD Екран B116XW03 V. 2 B116XW03 V. 3 N116BGE-L41 L42 / B116XTN04.0 ВРВОТ BRACEKTS 40PIN

НОВИОТ само 11,6 Лаптоп Тенок LED LCD Екран B116XW03 V. 2 B116XW03 V. 3 N116BGE-L41 L42 / B116XTN04.0 ВРВОТ

DEN 2490.24
Од стока


Купувачот Истакна!
Мат или Сјајна екран заврши,Ќе брод случајно,ве молиме оставете белешка за вашата нарачка, ако ви треба одредена екран finsh, или ве молиме да ни оставите порака после цел е поставен.Ви благодариме!
Обично ние ќе подготви и ќе брод вашата стока во рок од 5 работни дена .
На испорака задолжен не вклучуваат увоз доход ,купувачот е одговорен за царинските давачки.
Pls проверите дали вашиот објект е во добра состојба по приемот на тоа.
Ние ригорозно тестирање и проверка на нашите предмети да ги исполнуваат најтешките стандарди пред да превозот, ако наидат на проблеми, ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress messenger, Ние ќе направиме сè што можеме за да бидете сигурни дека вашите среќни со вашата нарачка.
Ние нудиме 90 дена гаранција .
Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди се многу важни за нас.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине било негативни повратни информации, па ние може да имаат можност да го поправат прашања.

R

Додатоци на производи