.

.

Apexway 4400mAh 6cell лаптоп со батерија за lenovo ThinkPad R61 T61 T61p Серија 42T5264 ASM 42T5226 R400 T400 42T5262 42T4548

Apexway 4400mAh 6cell лаптоп со батерија за lenovo ThinkPad R61 T61 T61p Серија 42T5264 ASM 42T5226 R400 T400

DEN 669.60
Од стока


Фотографиите се за повикување само и сите производи ќе се даде приоритет со физички.
За долго растојание помеѓу магацин и NVOCC ние треба некое време за испорака.1" widescreen) за Think Pad T616379 за Think Pad T61p Серија(14. Како да се цел на батеријата?
Најдобар начин да се најде батерија ви треба е во потрага по оригинална батерија код, и спореди сликата на батеријата проверете интерфејс
Користете "Ctrl+F" за да ги барате клучните зборови од веб-сајтот
ако сè уште не може да осигурајте се дека батеријата, ве молиме контактирајте со нас. Нашите испорака
Поради посебност на батеријата, некои земји' купувачи само може да изберете продавачот за испорака метод да се купи нашиот производ (можете да направите пребарување на информации за следење на 17track. Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз, ние ќе изјави како "Подарок/примерок" со ниска вредност и сите увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.8 V се само различни параметри, крајниот ефект е иста. За испорачување мазнење и брзо, ние може да брод предмети преку други курир, одлуката на нас е финалето. Пониска цена не се одразуваат на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производите. Време на испорака најмногу зависи од локалната ситуација и пост услуга. EMS 5-14 работни дена HK пост 7-21 Дена. Намалувањето, ние поддршка dropshipping. Ве молиме забелешка "dropshipping" на вашата цел забелешка.
Answer : ___________________________ Note :
Повеќето од висок капацитет батерии (6600m Ah, 8800m Ah) изгледа малку convexity.
Вашето задоволство е она што ние секогаш ги извршуваат, па немојте да се отвори спорот rashly.Ви благодариме за вашата доверба.1" widescreen) за Think Pad T400 2764 за Think Pad T400 7417 за Think Pad T400 Серија за Think Pad T61 1959 година за Think Pad T61 6377 за Think Pad T61 6378 за Think Pad T61 6480 за Think Pad T61 6481 за Think Pad T61 7658 за Think Pad T61 7659 за Think Pad T61 7660 за Think Pad T61 7661 за Think Pad T61 7662 за Think Pad T61 7663 за Think Pad T61 7664 за Think Pad T61 7665 за Think Pad T61 Серија(14.)
Ако сте направиле нарачка за нашите производи, ќе треба да го прифати нашиот начин на логистика, ако ум,за да не купувам тоа, ве молиме. Ако ио не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.1" widescreen) за Think Pad T61u Серија(14.
Плаќање Ние го прифаќаме плаќање номиниран од страна aliexpress само( Зачувам, T/T, western union, кредитна картичка и слично) Во случај да се појават кои и да било плаќање проблеми кога ќе се направи нарачката, ве молиме контактирајте со нас за помош. Предмети вратени мора да биде иста состојба како добијат и во оригиналното пакување и содржината. и ние и ветуваме дека стоката ќе биде пристигна на време. Ако имате било какви проблеми за производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас за да се реши пред да ја напуштат повратни информации.
Ако не сте се пребаруваат информации на стоката, не грижете се, само контактирајте со нас веднаш, ние ќе резервни нема ефект да помогне да се реши проблемот. Ние брод предмети преку поштата на воздухот mail или други експрес сервис номиниран од страна на купувачот.1" widescreen) за Think Pad R61i 7732 за Think Pad R61i Серија(14. Ние не наплата на превозот обвиненија.
Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете ги вашите активни повратни информации и споделете го вашето искуство со нас.
Оваа батерија е компатибилна со следниве дел броеви : ЗА ЛЕНОВО 41 U3196 ASM 42 T5226 ASM 42 T5228 FRU 42 T4552 FRU 42 T5225 FRU 42 T5227 Оваа батерија е компатибилна со следниве модели : ЗА ЛЕНОВО за Think Pad R400 7443 за Thinkpad R400 Серија за Think Pad R61 7732 за Think Pad R61 7733 за Think Pad R61 7735 за Think Pad R61 7736 за Think Pad R61 7737 за Think Pad R61 7738 за Think Pad R61 7742 за Think Pad R61 7743 за Think Pad R61 7744 за Think Pad R61 7751 за Think Pad R61 7753 за Think Pad R61 7754 за Think Pad R61 7755 за Think Pad R61 Серија(14.Почитувани клиенти
Нашата продавница продава видови на батерии, се отвори oversea склад во
Русија , сад , Велика Британија и Австралија , а може да превоз за повеќето земји во светот. ПРОЗОРЦИ DHL Fedex и TNT 3-7 работни дена.

R

Додатоци на производи