.

.

BinFul Евтини Лаптоп Торба за Лаптоп Ракав 1112131415 15.6 за Macbook Air Про Ретината Ultrabook Лаптоп, Таблет КОМПЈУТЕР Анти-нула

BinFul Евтини Лаптоп Торба за Лаптоп Ракав 1112131415 15.6 за Macbook Air Про Ретината Ultrabook Лаптоп, Таблет

DEN 377.76
Од стока


Новиот Патент Лаптоп Ракав Случај За Macbook Лаптоп ВОЗДУХОТ ПРО Ретината
11" 12" 13" 14" 15" 15.6 инчен Лаптоп Торба 100% Нов Бенд и Високо Квалитетен Материјал : Памук,Полиестер Отвори : Патент Функција : Носете-отпор, Полесни и Отпорни на Земјотрес, Дише, Анти-статички Применливи Пол : Неутрален Цврстина : Мека Големина : 11 инчен 12 инчен, 13 инчен, 14 инчен, 15 инчен, 15.6 инчен 11inch : 305 * 205 * 15 mm , Тежина : 0.09 KG 12 инчен : 305 * 205 * 15 mm , Тежина : 0.09 KG 13 инчен : 335 * 240 * 15 mm, Тежина : 0.11 KG 14 инчен : 365 * 260 * 15 mm, Тежина : 0.125 KG 15 инчен : 380 * 265 * 15 mm, Тежина : 0.135 KG 15 точка 6 инчен : 390 * 285 * 15 mm , Тежина : : 0.135 KG

R

Додатоци на производи