.

.

Отворено епоксидна смола led канал писма знак одбор дизајни за продавници

Отворено епоксидна смола led канал писма знак одбор дизајни за продавници

DEN 4800.00
Од стока

Опис материјал : Смола и Нерѓосувачки челик Инсталација метод : стакло лепак или завртки Видови на осветлување : целиот осветлена Осветлување извор : СМД LED или ГРБ LED извор на Енергија : AC110 V, AC220 V Оперативен моќ : DC12 V Живот : Молњи 8-10hours/ден, цел живот може да достигне 3 години или погоре. Сертификат : CE, УЛ, ROHS Интензитет : Може да работат меѓу -40 степенот до 80 степен. Водоотпорен добива со : Трансформатор, инсталација настава, 1 : 1 пејџер дефиниција,завртки Пакет : Една буква покриен со хартија и меур заврши, дрвени случај со Styrofoam. Исто така, може да бидат спакувани според клиентите барања. Олово време : Околу 12 дена, производството ќе бидат уредени со во рок од 24 часа по уплатата. На достава датум ќе се одлучи врз основа на големината, комплицирани нес и број на писма. Испорака : EMS,Fedex,DHL, TNT и ПРОЗОРЦИ и др. или море пратката Како да нарачате? 1) ве Молиме да ни испрати предлог на вашиот знак прво,ако немаат предлог,ве молиме, известете нè на големина на фонтот на вашата писма на знакот. 2) Потврдете со вас она материјал на знакот и каков ефект сакате. 3)Потврди цена според материјалот и големина на букви. 4) Место на цел и да се направи исплата. 5) Производство и delviery. 6) да се Инсталира и по услуга.
-
-
-

R

Додатоци на производи