.

.

Бесплатен превозот Нова Жешка Продажба Агол предводена од алуминиумски профил Со Капак За Шкафот Осветлување Внатрешна Декорација 1m/еез

Бесплатен превозот Нова Жешка Продажба Агол предводена од алуминиумски профил Со Капак За Шкафот Осветлување

DEN 2304.96
Од стока


led алуминиумски профил за led лента- спецификација-
1000mm X16mm X16mm
1) Примена на Алуминиум LED профил направени за LED лента
2) Должината на Алуминиум LED профил 1 M
3) PC покритие на Алуминиум LED профил - -Млечниот/заоблачено
4) на Крајот капи на Алуминиум LED профил 1m со 2 парчиња на крајот капи
5) Клипови од Алуминиум LED профил 1 m со 2pcs на клипови
6) Алуминиумски LED профил Елоксирани алуминиумски површината со модерен дизајн
led алуминиумски профил за led лента- предност
а. Алуминиум LED профил Наменети за флексибилни и тешко led ленти
б. Алуминиум LED профил Одлична топлина дисперзија
в. Алуминиум LED профил - -Прави flex лента повеќе домот
г. Алуминиум LED профил Додатоци се добро пошегува и заврши
e. Алуминиум LED профил - - Спакувани со EPE во тетрапак внимателно
led алуминиумски профил - На pplication
а. LED Алуминиумски Профил може да се примени на мебел производство (кујна/office)
б. LED Алуминиумски Профил може да се примени за да јас nterior светло дизајн (по скалите/складирање/кат)
в. LED Алуминиумски Профил може да се примени за да продавници полица LED осветлување
г. LED Алуминиумски Профил може да се примени за да се независни LED светилка за во работилница
e. LED Алуминиумски Профил може да се примени на изложбата кабина LED осветлување
с. LED Алуминиумски Профил може да се примени на топлина мијалник и физичка заштита на Led диоди
г. LED Алуминиумски Профил може да бидат применети за хотели/таванот и ѕидот светилка
led алуминиумски профил- Пакување и испорака
Пакет : Спакуван во картонска со ПЕП внимателно.
Ако имаше некоја посебна барање,како треба различна должина ,екстра додатоци(на Крајот Капи или Клипови), ве Молиме контактирајте со нас.
Answer : ___________________________ Note :
Имаме голем број на алуминиумски профили, pls контактирајте со нас за повеќе детали ако сте заинтересирани во други профили.
-75.46 /метар -90.55 /метар -72.52 /метар -115.25 /метар

Емитуваат Боја:
млечниот маска
боја:
10pcs, 11pcs, 12pcs, 13pcs, 14pcs, 15pcs
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Бар Светла
Извор На Енергија:
DC
сертификација:
CE,RoHS
Тело Материјал:
Алуминиум
Гаранција:
3 Години
Број На Модел На:
YL1616
Карактеристики:
Елоксирани Сребро.
Ширина:
1.2cm
Употреба:
Пејзаж Осветлување
Должина:
100cm
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Бренд Име:
YANGMIN
Напон:
12V
Употреба:
Индустриски
Wattage:
without LED chips inside
is_customized:
Yes
Гаранција:
3 Години
Тело Материјал:
Алуминиум
Водоотпорен:
No
Тип На Објект:
Бар Светла
Употреба:
Пејзаж Осветлување
време на испорака:
3 дена
ПОВРШИНА:
Елоксирани Сребро.
R

Додатоци на производи