.

.

led самовила светлина string божиќ светлина string празник на светлината 20м со контролер Божиќ украси за Дома одмор партија

led самовила светлина string божиќ светлина string празник на светлината 20м со контролер Божиќ украси за Дома

DEN 475.20
Од стока

Љубезно Потсетување : На контролорот и приклучокот не е водоотпорен, па ве молиме чувајте ги подалеку од вода и ветер. Или употреба holypack и без вода. А) Објектот е AC220 V(ЕУ Приклучок). Б)кутијата За контрола и Приклучокот не е водоотпорен Карактеристики : *светла string е ветер : -доказ, но на приклучокот и на контролорот не е водоотпорен,вие треба да ги заштити нив и кога ги користите надвор. *Директна врска 110 V напон. Тоа не се бара трансформатор. *10 метри поврзете со опашката plug може поддршка до 50 метри *Секој string има 8 различни начини : комбинација, во бранови, секвенцијален, slogs ете, си поигруваше/flash, бавно исчезнат, трепкане/flash, и стабилна на *Супер светло и совршена декорација за забава, соба, градина, дома и на Божиќ. Вкупно 100 led светло string Спецификација : *Влезен Напон : AC220 V(ЕУ/приклучок) *LED боја : Црвена ,Зелена ,Сина ,Розова, Виолетова ,Жолта,бела,Топло бела, RGB *Светилки По Собата : 20М-200 LED Светилки *Растојанието помеѓу секој 2 светилки : Aprrox. 9cm *Работна Средина : Внатрешен и Надворешен *Кабел боја : Бела *Адаптер/ Трансформатор : Вклучени *Водоотпорен : Yes (Забелешка : кутијата За контрола и Приклучокот не е водоотпорен) Пакетот Вклучува : 1*20 МИЛИОНИ led String светла

Стил:
НА 20 МИЛИОНИ 200LED
Употреба:
празник
Гаранција:
2 години
Напон:
220V
Приклучете Го Опашка:
Yes
сертификација:
CE,ГШ,VDE,CCC
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Повод:
Градина
Извор На Енергија:
AC
Глава Број:
> 200
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Бренд Име:
Xelimled
боја:
Зелена,Виолетова,Жолта,Мулти,Бела,Црвена,Сина
Тип На Батерија:
AA
Број На Модел На:
STLED
Празник Име:
Божиќ
Карактеристики:
LED САМОВИЛА СВЕТЛИНА STRING 20м
Осветлување Растојание:
21-25m
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Тело Материјал:
Пластични
Должина:
200cm
Музика:
Никој
R

Додатоци на производи