.

.

До 2015 Врвни Мода Продажба на Високо Квалитетни Lumens 18w Led Панел Светла,круг Вдлабнати Таванот Светлина, трговија на Големо Ac85-265v вградна светилка Светилки

До 2015 Врвни Мода Продажба на Високо Квалитетни Lumens 18w Led Панел Светла,круг Вдлабнати Таванот Светлина,

DEN 705.00
DEN 1007.52
-30 %
Од стока


Нашите Мисии :
1. Враќање за лична причина
Ако сакате да се вратите на објект за враќање на парите или замена со лични причини(на пример
ќе нареди погрешна боја или сокет, што го купите по грешка), треба да се преземат за
превозот и враќање поштарина. Сите предмети ќе се испраќаат преку Кина Пост Воздух Mail, која вообичаено трае 20-35 дена да
пристигнуваат.85
Живот Време : >50,000 H
Гаранција : 3 години
До 2015 Врвни Мода Продажба на Високо Квалитетни Lumens 18w Led Панел Светла,круг Вдлабнати Таванот Светлина, трговија на Големо Ac85-265v вградна светилка Светилки
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.
Нашите LED Таванот Светлина е нов тип на енергија-заштеда на осветлување, идеална замена
на блескаво светилки.), исто така, ќе ефект од многу фактори, како што се
празници, временските услови, итн.
За НАС & Канада, 11-25 дена.
5 : Безбедно и Лесно да се инсталира. Тоа значи дека не би добила целосна наплата (ние ќе го одбијат
превозот поштенски од уплатата).
Замена
Ние нудиме 7days не-кавга замена, ве молиме да се врати пратката во нивната оригинална пакет со
следење бр. На извозот на високо квалитетни стоки од ориентот на конкурентна цена за вас., па тоа веројатно ќе потрае подолго време за вашите елементи да
се дојде до крајната дестинација.
Во други земји, 15-40 дена. За да се зголеми нашата интернационална купувачот на профитабилноста и конкурентноста. или фотографија на пост приемот.
Ние прифаќаме alipay, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку ЗАЧУВАМ.
За Корисниците во велика БРИТАНИЈА, САД, Германија, Австралија, и повеќето земји на ЕУ, ако цел повеќе
од ние ќе се надополни на превозот да се Изразат испорака и ќе добиете
пакет во 5-7 дена.
Вовед :
1 : Ниска потрошувачка на енергија. Сите Пријави се обработуваат во рамките на 3
работни дена од денот на приемот на нашата канцеларија. Увозни давачки, даноци на додадена вредност и сите други трошоци не се вклучени во точка цена
или трошоците за превозот.
6 : Еколошки; Рециклираат, како и. Да работиме со нашите клиенти за да го изгради неговиот бизнис . LED трае до 50. Ако имате потреба од големи количини на
производи, ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress порака. Ве молиме, напишете белешка на пратката или на парче
хартија во врска со реден број, купувачот ID. Ние можеме да ве уверам на висок квалитет
врз основа на повеќето повластен цена .
4 : Нема опасност од скршеното стакло. Ние можеме да снабдување
на трговците на мало и веледрогерија клиенти на намалените цени.
На велика БРИТАНИЈА & О, 15-30 дена. или фотографија на пост приемот.568 Kg
Damnability : Не dimmable
Сертификат : CE/ROHS
Фактор На Моќ : >0. LED Таванот Светла се широко се користи во семејството, хотел, ресторан,
трговски центар и др. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и
се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Ако сакате да се најде еден сигурен ПРЕДВОДЕНА од снабдувач во Кина, ние сме најдобриот избор.
Повратни информации од корисниците е многу важна за нас. Враќање пакет барање
Ние само може да се вратат или да го замени предмети ние всушност ги прима.
3 : Долг животен век. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката Доколку не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и
обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
2 : ВИСОКА Енергетска Ефикасност.
Карактеристики : Модел : Круг LED Таванот Светлина
Wattage : 18 W
Прозрачна : 1620lm
LED Чип : Супер Светло SMD2835
Телото Боја : Бела
Влезен Напон : AC85-265 V 50/60 HZ
Димензија : 225*225mm
Намалување дупка големина : 200*200mm
Температура на бојата : Топло Бела(2700-3200 K)
Бела(4000-4500 K)
Ладно Бела(5700-6500 K)
Школка Материјал : Алуминиумски + Акрилик маска
Работна температура : -20 -65°C
Тежина : 0.
Квалитетот проблем
Нашите производи се со висок квалитет, ние ви нудиме 6 месеци гаранција, ако вашиот објект е дефектен поради
за производство проблем,ве молиме испратете ни фотографија како доказ, ние ќе ве контактираме за
наплата или замена по потврдување.

R

Додатоци на производи