.

.

Топло Бела 50M 500 LED String Осветлување Свадба Самовила Божиќ Светла Отворено Трепкане Божиќ Декорација Отворено ЕУ Приклучок

Топло Бела 50M 500 LED String Осветлување Свадба Самовила Божиќ Светла Отворено Трепкане Божиќ Декорација Отворено

DEN 1103.52
Од стока


Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.7% Наплата Велика Британија го Оценувате (точка пристигна) 9.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.7% Наплата
Плаќање :
Ние прифаќаме alipay тука .4% Наплата Австралија го Оценувате (точка пристигна) 21.Ви благодариме.Ако ви требаат повеќе,ние може да понуди големо и брод од Експрес Пошта. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.
Функција : Ниско потрошувачка на енергија : 7 W.ве молиме контактирајте со нас ,ви Благодариме
Пакет Се Вклучени :
* 1 x LED string светла
-Внимание :
-Немојте да се грижите за напојување и power plug,ние ќе ви понуди десно LED светло според вашата земја,и ќе им понуди бесплатни адаптер за да се вклопи во вашата земја приклучокот.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Да се почитуваат нашиот бизнис филозофија на "квалитет, иновативност, интегритет и услуги' и управувано од пазарот и клиентите побарувачката, ние секогаш се насочени во обезбедување на клиенти со повеќето најбезбедно, животната средина-пријателски, заштеда на енергија, високо квалитетни производи и најдобри услуги.5% Наплата Канада го Оценувате (точка пристигна) 0. Купи со доверба!
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад., Ltd е високо-технолошки зелено осветлување претпријатието Која е специјализирана за производство, развој и продажба на LED Светлата Од 2007 година, зафаќа површина од околу 5000 метри квадратни.1% Наплата Франција го Оценувате (точка пристигна) 10.
Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. 8 режим Контролер кутија : 8 различни начини на glimmering комбинација; во бранови; последователни; slo g lo; брка/flash; бавно исчезнат; трепкане/flash; на стабилна.0% Наплата Германија го Оценувате (точка пристигна) 11. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.
Во моментов, Ledlamp производи вклучуваат LED Лента, LED Цевка, LED Сијалица, LED светлото на рефлекторите, LED Таванот Светлина, LED Панел Светлина, LED Floodlight, ПРЕДВОДЕНА Подземни Светлина и ПРЕДВОДЕНИ од Модулот, итн. Земја
Време на испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 >22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 >31 сад го Оценувате (точка пристигна) 5 . Вкупна должина : 50m Напојување : 110 V или 220 V,ќе понуди според купувачот земјата се Вклопуваат во Светот Употреба.
За Нас
Шенжен Ledlamp Осветлување Co.
Превозот :
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO .Топло Бела 50 M 500 LED String Осветлување Свадба Самовила Божиќ Светла Отворено Трепкане Божиќ Декорација Отворено ЕУ
само 220 V =ЕУ приклучокот,а НЕ 110 V !!
string светла 100% СОСЕМА НОВ! Трајни производи за внатрешна и надворешна декорација. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Гаранција и Гаранција :
24 месеци Гаранција. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Ledlamp воведе многу напредни производствени капацитети и опрема за тестирање со цел за постигнување на врвен квалитет.
Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Управувано преку континуирано иновирање и подобрување, ние сме посветени да се настојува да се остварат нашите корпоративни цел на "осветлуваат на светот и на луѓето живот".
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.За БОЖИЌ Дрво премногу.

R

Додатоци на производи