.

.

Бесплатен Превозот ! Убава 10M 100-LED String Божиќ Светла Самовила Партија Светла, Водоотпорен

Бесплатен Превозот ! Убава 10M 100-LED String Божиќ Светла Самовила Партија Светла, Водоотпорен

DEN 213.00
DEN 253.92
-16 %
Од стока


Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.4% Наплата Австралија го Оценувате (точка пристигна) 21. Управувано преку континуирано иновирање и подобрување, ние сме посветени да се настојува да се остварат нашите корпоративни цел на "осветлуваат на светот и на луѓето живот". Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими., Ltd е високо-технолошки зелено осветлување претпријатието Која е специјализирана за производство, развој и продажба на LED Светлата Од 2007 година, зафаќа површина од околу 5000 метри квадратни. Се Вклопуваат Во Светот Употреба. Power plug : САД,ЕУ,АУ,велика БРИТАНИЈА моќ plug ќе им понуди според купувачот земјата.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Вкупна должина : 10m Напојување : 110 V или 220 V,ќе понуди според купувачот земјата.
Превозот :
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO .
Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.
Гаранција и Гаранција :
24 месеци Гаранција.
Во моментов, Ledlamp производи вклучуваат LED Лента, LED Цевка, LED Сијалица, LED светлото на рефлекторите, LED Таванот Светлина, LED Панел Светлина, LED Floodlight, ПРЕДВОДЕНА Подземни Светлина и ПРЕДВОДЕНИ од Модулот, итн.Ако ви требаат повеќе,ние може да понуди големо и брод од Експрес Пошта.Бесплатен Превозот ! Убава 10 M 100-LED String Божиќ Светла Самовила Партија Светла, Водоотпорен 100% СОСЕМА НОВ! Трајни производи за внатрешна и надворешна декорација. Приклучување на контролорот е 65cm во далечина Контролер на првиот led сијалица е 25cm во далечина Вкупно 100 LED светилки.7% Наплата
Плаќање :
Ние прифаќаме alipay тука . Боја : Топло Бела
-Имаме Зелени,Мулти-боја,Црвена,Жолта,Сина,Розева,Виолетова,бела,Топло Бела. Земја
Време на испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 >22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 >31 сад го Оценувате (точка пристигна) 5 .1% Наплата Франција го Оценувате (точка пристигна) 10. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.ве молиме контактирајте со нас ,ви Благодариме
Пакет Се Вклучени :
* 1 x LED string светла
-Внимание :
-Немојте да се грижите за напојување и power plug,ние ќе ви понуди десно LED светло според вашата земја,и ќе им понуди бесплатни адаптер за да се вклопи во вашата земја приклучокот. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.7% Наплата Велика Британија го Оценувате (точка пристигна) 9.Ви благодариме.0% Наплата Германија го Оценувате (точка пристигна) 11.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.
Да се почитуваат нашиот бизнис филозофија на "квалитет, иновативност, интегритет и услуги' и управувано од пазарот и клиентите побарувачката, ние секогаш се насочени во обезбедување на клиенти со повеќето најбезбедно, животната средина-пријателски, заштеда на енергија, високо квалитетни производи и најдобри услуги. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.5% Наплата Канада го Оценувате (точка пристигна) 0.За БОЖИЌ Дрво премногу.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Функција : Ниско потрошувачка на енергија : 7 W. 8 режим Контролер кутија : 8 различни начини на glimmering комбинација; во бранови; последователни; slo g lo; брка/flash; бавно исчезнат; трепкане/flash; на стабилна.
За Нас
Шенжен Ledlamp Осветлување Co. Купи со доверба!
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад.

R

Додатоци на производи