.

.

Висок Квалитет Epistar чипови 10w висока моќност предводена модул DC9-11v 900-1000lm ладно бела 15000k 60pcs/многу големо DHL бесплатен превозот

Висок Квалитет Epistar чипови 10w висока моќност предводена модул DC9-11v 900-1000lm ладно бела 15000k 60pcs/многу

DEN 11992.80
Од стока

R

Додатоци на производи