.

.

Висок Квалитет Epistar чипови 10w висока моќност предводена модул DC9-11v 900-1000lm ладно бела 15000k 60pcs/многу големо DHL бесплатен превозот

Висок Квалитет Epistar чипови 10w висока моќност предводена модул DC9-11v 900-1000lm ладно бела 15000k 60pcs/многу

DEN 11992.80
Од стока


Тип На Објект:
LED Модули
сертификација:
УЛ,CQC,CE,PSE,FCC,VDE,ССА,ГШ,RoHS,EMC,LVD,CCC
Број На Модел На:
10w led чип
Должина:
4cm
Карактеристики:
10w висока моќност led,15000k
Бренд Име:
BINFU
Ширина:
2cm
Висина:
0.6 см
Напон:
9-11v
Име на производ:
10w висока моќност предводена модул
Работен напон:
DC9.0-11.0 V
Работат на струјата:
1050mA
lumens излез:
900-1000lm
Зрак Агол:
120degree
CRI:
>80
Животен век:
>50.000 часа
УПТ:
15000k/20000k
Led чипови:
Тајван познатиот бренд Epistar чипови
led диоди изгледот:
3 x 3
R

Додатоци на производи