.

.

Висок квалитет со голема lumens LED Панел Светлина,15W Круг LED Таванот Светлина ,Алуминиум 2835SMD топло бела/ладно бела/бела+Бесплатен Превозот

Висок квалитет со голема lumens LED Панел Светлина,15W Круг LED Таванот Светлина ,Алуминиум 2835SMD топло бела/ладно

DEN 611.00
DEN 873.12
-30 %
Од стока


Повратни информации од корисниците е многу важна за нас. Ние можеме да снабдување
на трговците на мало и веледрогерија клиенти на намалените цени. Ние можеме да ве уверам на висок квалитет
врз основа на повеќето повластен цена . Увозни давачки, даноци на додадена вредност и сите други трошоци не се вклучени во точка цена
или трошоците за превозот.
За Корисниците во велика БРИТАНИЈА, САД, Германија, Австралија, и повеќето земји на ЕУ, ако цел повеќе
од ние ќе се надополни на превозот да се Изразат испорака и ќе добиете
пакет во 5-7 дена. За да се зголеми нашата интернационална купувачот на профитабилноста и конкурентноста.
6 : Еколошки; Рециклираат, како и. За да се гарантира прием мора да се
обезбеди следење бр.
Во други земји, 15-40 дена.
Карактеристики : Модел : Круг LED Таванот Светлина
Wattage : 15 W
Прозрачна : 1350lm
LED Чип : Супер Светло SMD2835
Телото Боја : Бела
Влезен Напон : AC85-265 V 50/60 HZ
Димензии : 195*195mm
Намалување дупка димензии : 175*175mm
Температура на бојата : Топло Бела(2700-3200 K)
Природните Бела(4000-4500 K)
Ладно Бела(5700-6500 K)
Школка Материјал : Алуминиумски + Акрилик маска
Работна температура : -20 -65°C
Тежина : 0.
Ве молиме да се врати наскоро и посетете не повторно!.
Квалитетот проблем
Нашите производи се со висок квалитет, ние ви нудиме 6 месеци гаранција, ако вашиот објект е дефектен поради
за производство проблем,ве молиме испратете ни фотографија како доказ, ние ќе ве контактираме за
наплата или замена по потврдување.496 Kg
Damnability : Не dimmable
Сертификат : CE/ROHS
Фактор На Моќ : >0.), исто така, ќе ефект од многу фактори, како што се
празници, временските услови, итн.
Нашите LED Таванот Светлина е нов тип на енергија-заштеда на осветлување, идеална замена
на блескаво светилки.
Замена
Ние нудиме 7days не-кавга замена, ве молиме да се врати пратката во нивната оригинална пакет со
следење бр.
За НАС & Канада, 11-25 дена. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката Доколку не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и
обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Сите Пријави се обработуваат во рамките на 3
работни дена од денот на приемот на нашата канцеларија. Да работиме со нашите клиенти за да го изгради неговиот бизнис .
3 : Долг животен век. Враќање за лична причина
Ако сакате да се вратите на објект за враќање на парите или замена со лични причини(на пример
ќе нареди погрешна боја или сокет, што го купите по грешка), треба да се преземат за
превозот и враќање поштарина.
5 : Безбедно и Лесно да се инсталира. или фотографија на пост приемот. или фотографија на пост приемот. International shipping бара повеќе комплицирано превозот процедури (како и
земји царинските транзит станици и др.
2 : ВИСОКА Енергетска Ефикасност. До 90% заштедува енергија во вашиот дом. На извозот на високо квалитетни стоки од ориентот на конкурентна цена за вас.
Ние прифаќаме alipay, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку ЗАЧУВАМ.85
Живот Време : >50,000 H
Гаранција : 3 години
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти. Ако имате потреба од големи количини на
производи, ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress порака. Ви благодариме за вашето разбирање по ова прашање. Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да дадете повратни информации Доколку постои било каков проблем со вашиот купување.
На велика БРИТАНИЈА & О, 15-30 дена. LED трае до 50. Сите предмети ќе се испраќаат преку Кина Пост Воздух Mail, која вообичаено трае 20-35 дена да
пристигнуваат., па тоа веројатно ќе потрае подолго време за вашите елементи да
се дојде до крајната дестинација. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и
се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Ако сакате да се најде еден сигурен ПРЕДВОДЕНА од снабдувач во Кина, ние сме најдобриот избор.

R

Додатоци на производи