.

.

CST90 SSD90 60w led движи главата извор на светлина 6500k 3200 лумен лер зрак движи главата светлина 60w предводени од модулот

CST90 SSD90 60w led движи главата извор на светлина 6500k 3200 лумен лер зрак движи главата светлина 60w предводени

DEN 1545.00
DEN 1626.24
-5 %
Од стока

R

Додатоци на производи