.

.

IWHD Стакло Lumiled Ретро Ѕид Светлина Бар Кафе Антички Покрај Гроздобер Ѕид Светилка Lumiled Sconce Wandlamp Lampara Споредено Индустриски

IWHD Стакло Lumiled Ретро Ѕид Светлина Бар Кафе Антички Покрај Гроздобер Ѕид Светилка Lumiled Sconce Wandlamp

DEN 1961.00
DEN 2307.36
-15 %
Од стока

Античкиот Гроздобер Ретро Ѕид Светла Бар Кафе Сребрена Чаша Индустриски Ѕид Светилка Lumiled Sconce Wandlamp LED Скалило Светлината Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconce Карактеристики Сијалица Вклучени, Мини Стил Гроздобер Стил/Мансарда.Индустриски Заврши Хром Предложи Соба Одговара Студија Соба/Канцеларија, Кујна, Спална соба, Дневна Соба со Димензии Тела Висина Слика покажува Тела Ширина Слика покажува Тела Должина Слика покажува Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E27 Wattage по Сијалица 4 W Сијалица Вклучени или Не Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал Метал Сенка Материјал Стакло Нето Тежина(kg) 1kg
Постојат повеќе светла во мојата продавница,Добредојдени да се погледне!
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Испорака
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Враќање
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Гаранција
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Wattage:
0-5W
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
сертификација:
УЛ,CE,FCC,ГШ,RoHS,EMC,LVD,VDE,ССА,CCC
Напон:
220V,110V,90-260V
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Тело Материјал:
Стакло
База Тип:
E27
Карактеристики:
LED Lumiled Стакло
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Боја На Каросеријата:
Бела,Црна,Жолта
Примена:
Трпезарија
Сенка Тип:
Матирано Стакло
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Сенка Ветер:
Надолу
Техника:
обложено
Стил:
Гроздобер
Осветлување Област:
15-30square метри
Е dimmable:
No
Број На Модел На:
q12
Материјал:
Метал
Бренд Име:
IWHD
Број на извори на светлина:
1
Боја На Каросеријата:
Сребро.
Стил:
Лофт Индустриски Ретро Lumiled
копче:
Ѕидни Светилки
R

Додатоци на производи