.

.

Нордиските модерна colorfull табела светилка креативни модни персоналните дневна соба студија спалната соба биро светилки ZA92024

Нордиските модерна colorfull табела светилка креативни модни персоналните дневна соба студија спалната соба

DEN 8928.00
Од стока


Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.
Обезбедување на квалитет!
Дај ми ги сите мои најмили клиенти.
Информации за производот Преглед :
[Боја] : (како што е прикажано)
[Главен материјал] : СТАКЛО+железо
[Извор на светлина] : e27(не Содржи извор на светлина)
[Применуваат] : дневна соба, ресторан, детски 's соба, спална соба и така натаму
[Напон] : 90 V-260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)
[Size] : D27 CM,H46 CM

Тип На Објект:
Табела Светилки
Бренд Име:
WINZSC
Сенка Ветер:
Надолу
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло,Железо
Техника:
Перфориран
База Тип:
E27
Материјал:
Легура
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Боја На Каросеријата:
Бела
Гаранција:
1
сертификација:
CCC
Сенка Тип:
Матирано Стакло
Број На Модел На:
0123
Wattage:
31-40W
Е Светилки Вклучени:
No
R

Додатоци на производи