.

.

кристал црна ѕид светилка Американските луксузни скалите облека продавници, барови, ресторани, хотели, клубови инженеринг ѕид светла ZA920

кристал црна ѕид светилка Американските луксузни скалите облека продавници, барови, ресторани, хотели, клубови

DEN 8064.00
Од стока


Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.
Обезбедување на квалитет!
Дај ми ги сите мои најмили клиенти.
Информации за производот Преглед :
[Боја] : (како што е прикажано)
[Главен материјал] : кристал+железо
[Извор на светлина] : e27(не Содржи извор на светлина)
[Применуваат] : дневна соба, ресторан, детски 's соба, спална соба и така натаму
[Напон] : 90 V-260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)
[Size] : D14.5 CM,H25 CM

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Сенка Тип:
Железо
Бренд Име:
WINZSC
Сенка Ветер:
Надолу
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Боја На Каросеријата:
Црна
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Техника:
Перфориран
Тело Материјал:
Железо
База Тип:
E27
Материјал:
Легура
Карактеристики:
012
Осветлување Област:
10-15square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Број На Модел На:
012
Стил:
Арт Деко
Гаранција:
1
сертификација:
CCC
Број на извори на светлина:
1
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Е Светилки Вклучени:
No
Тип На Прекинувач:
75475
R

Додатоци на производи