.

.

Модерна луксузна LED табела Светилка осветлување спалната соба ноќни ламби метал злато мода Toolery биро светлина E27 светилка уметност дома deocration

Модерна луксузна LED табела Светилка осветлување спалната соба ноќни ламби метал злато мода Toolery биро светлина

DEN 13505.76
Од стока


1 PCS пост модерна едноставен стил на табела светилка Нордиските креативни табела светлина злато абажур и бела тело со 1 PCS 6 W топло бела E27 LED светилка AC85 V-240 V текст.

Спецификација
Производ : пост модерната LED табела Светилка
Светилки носителот : 1 PCS E27 ,max 40 W
Извор на светлина : 6 W E27 led светилка,AC90 V-240 V текст 50/60 Hz
Светла Боја : Топло Бела 2800-3200 K стандардно за топло бела, исто така, имаат природна бела 4000-4500 K и бела боја 6000 K-6500 K
Приклучок тип на располагање : ЕУ/велика БРИТАНИЈА/САД/AU,ве молиме оставете порака ако ви треба други моќ приклучок
Школка материјал : метал тело позлата
Светла боја : бела и златна боја
Светлината големина : Кол.42cm х Х. 82cm
Гаранција : две години
Карактеристики :
1.Висока осветленост увоз LED чип,ладно извор на светлина,без ultravilet и инфрацрвени зраци зрачење
2.тековната постојана возачот,не strobe,не UV и IR зрачење
3.Дизајн за лесна,лесно да го инсталирате
4.Алуминиумско куќиште,одлична термичка дизајн
Примена :
Се применува за местата : спална соба ,дневна соба,Хотели
Пакетот Вклучува
1 PCS пост модерната LED табела светилка
1 PCS 6 W E27 Топло бела LED Светилка AC85 V-240 V на текст

Абажур Боја:
злато и бела сенка
Емитуваат Боја:
6W Топло бела, 6W Чиста бела
Тип На Објект:
Табела Светилки
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо,Алуминиум,Текстил
База Тип:
E27
Примена:
Студија
Материјал:
Легура
Бренд Име:
TOOLERY
Извор На Светлина:
LED Светилки
Заврши:
Полиран Хром
Е Светилки Вклучени:
Yes
Боја На Каросеријата:
Бела
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Гаранција:
две години
Стил:
Модерна
Сенка Тип:
Железо
Wattage:
6-10W
Сенка Ветер:
Надолу
Напон:
90-260V
рамка боја:
Бела
Техника:
обложено
Е dimmable:
No
Број На Модел На:
TL020039
Модерната Светлина:
Биро светилка
едноставен дизајн:
tabl светлина
R

Додатоци на производи