.

.

2017 новата Европска студија осветлување село трпезарија спалната соба ноќни бакар ѕид светилка

2017 новата Европска студија осветлување село трпезарија спалната соба ноќни бакар ѕид светилка

DEN 3192.00
DEN 3360.00
-5 %
Од стока


Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Стил:
Европа
Напон:
220V,90-260V
Сенка Ветер:
Надолу
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Тело Материјал:
Бакар
Материјал:
Бакар
Техника:
обложено
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Сенка Тип:
Ткаенини
Карактеристики:
бакар ѕид светилка
Примена:
Кревет Во Соба
Осветлување Област:
5-10square метри
Број На Модел На:
qsyc1002
База Тип:
E14
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Бренд Име:
qiseyuncai
Број на извори на светлина:
1
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Е Светилки Вклучени:
No
R

Додатоци на производи