.

.

Freeship 30pcs 1W LED ѕид sconce светлина за студии спалната соба ноќни хотел ходникот скалите AC85-265V Топло Бела/Кул Бело

Freeship 30pcs 1W LED ѕид sconce светлина за студии спалната соба ноќни хотел ходникот скалите AC85-265V Топло

DEN 9552.00
Од стока


1 W LED ѕид sconce светлина за студии спалната соба ноќни хотел ходникот скалите AC85-265 V Топло Бела/Кул Бело
Фабрика
За Најдобри Лимон
Најдобрите Цени :
Со избегнување на многу од големите брендови, маркетинг и пакување на трошоците, ние се овозможи истиот квалитет на производи на дел од нивните трошоци.
Сигурен Испорака :
Ќе го добиете вашиот производ кога ви треба. Ние брод преку пост воздух mail од Кина,препорачана пошта,Express итн која има просечна транзит време од 15 до 35 работни дена преку обична пошта и од 5 до 7 работни дена преку брза испорака, но може да биде одложен поради временски услови или безбедносни прашања. За побрза испорака, ние исто така нудиме на големо се занимава на Експедитивни услуги, што е уште поевтино и полесно отколку да се има да се вози надолу во вашата локална продавница за електроника
Квалитет На Производи :
Сите наши објекти што доаѓаат со 30 Ден парите назад,60-ден се врати во замена за замена,2-годишна гаранција гаранција, и биле завршени стареење тест. Нашите производи се исто така се тестираат за обезбедување на квалитет на цели (CE,УЛ Наведени, Ro HS).

R

Додатоци на производи