.

.

Седум Бои И Променливи 3D DIY Ноќ Буба Автомобил Како Подарок За Дете Маса или Кревет Светилка со Допир Контрола Како Празник Подароци

Седум Бои И Променливи 3D DIY Ноќ Буба Автомобил Како Подарок За Дете Маса или Кревет Светилка со Допир Контрола

DEN 1080.00
Од стока

Седум Бои И Променливи 3 D DIY Ноќ Буба Автомобил Како Подарок За Дете Маса или Кревет Светилка со Допир Контрола Како Празник Подароци
Карактеристики
1. Висок pervious на светлина, акрилик панел;
2. High-end ласерско гравирање занает ;
3. ABS база, powered by УБС кабел;
4. Екран на допир копче;
5. Заштеда на енергија и заштита на животната Средина;
6. Три-димензионални визија ефект, 7 променливи бои ;
7. Може да се користи за дома декор или да биде подарок ;
8. 100% Фото Слика, дизајниран од страна на нашите сопствени дизајнер, Направени во Кина.
Секоја светилка има 7 единствена боја на светлина и светлото трепка.
Пакување Листа & Пакување
УПАТСТВОТО :
Информациите На Компанијата :
Ова е Zhangzhou Yijiaming Optoelectronic Технологија Co,.Ltd. Извоз на LED светла за повеќе од десет години. Ние сме електронска осветлување производителот во Кина. Ние сме главно се ангажирани во LED светла.Како професионален LED осветлување производителот, ние сме специјализирани во R&D, производство и продажба на LED осветлувањето опрема, како што се LED headlamp, ПРЕДВОДЕНА риболов светлина, и цевка, LED таванот светлина, и така натаму.
Нашиот Дом :
Сакате да имате добро време во нашата продавница!

R

Додатоци на производи