.

.

Камерата SLR Постепено Сина плоштадот Боја Конверзија Филтер за Cokin P Серија Бесплатен Превозот Со

Камерата SLR Постепено Сина плоштадот Боја Конверзија Филтер за Cokin P Серија Бесплатен Превозот Со

DEN 428.00
DEN 464.64
-8 %
Од стока


Висок Квалитет!
Сосема нов!! Никогаш не користат!!!
Спецификации :
-Дигитални камери филтри се дизајнирани за боја, произлезе од напредокот во фотографијата во боја
2) -Боја камери филтер е направен во широк спектар на сложени бои, кои се вклопуваат хармонично во слика
3) -Леќите На камерата филтер дозвола селективна боја додаток или промена без промена на предмет
4) -леќи на Камера филтер е компатибилен со Cokin P серија
5) -Леќа филтер доаѓа во трајни кристал пластична кутија
6) -Ова е оригинален производ
l Како да го Користите : Завртки од адаптерот прстен на вашиот објектив, а потоа лизгајте филтер држач за полнење прстен додека не легне на место, на последниот слајд филтер во еден од филтер држач слотови
Големина : 95 х 84 х 1mm / 3.7 x 3.3 x 0.04 во(L x W x H)
Detals :
Спецификации
Состојба
Нови
Тип
Филтер Во Боја
Големина
95 х 84 х 1mm / 3.7 x 3.3 x 0.04 во(L x W x H)
Компатибилност
Cokin P Серија
Материјал
Plexiglass
Карактеристики
Карактеристики
Дизајниран за боја, произлезе од напредокот во фотографијата во боја
Боја филтри се направени во широк спектар на сложени бои, кои се вклопуваат хармонично во слика
Леќа филтри дозвола селективна боја додаток или промена без промена на предмет
Леќи на камерата филтер е компатибилен со Cokin P серија
Пакет Се Вклучени
1 x Постдипломски сина филтер

R

Додатоци на производи