.

.

Mcoplus МК-C-UP Продолжување Цевка Авто Макро БОЛЕСТ Обратна Meike Адаптер За Canon EF EF-S Камера

Mcoplus МК-C-UP Продолжување Цевка Авто Макро БОЛЕСТ Обратна Meike Адаптер За Canon EF EF-S Камера

DEN 2688.00
Од стока

Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за
за возврат, и вашиот po#.Превозот цената не е вклучена увоз даночни давачки, сопствен доход, купувачот треба да се одговорни за овие царинските давачки.
-Направен од Метал (не пластични)
-Боја : црна
-Прилагодлива Должина
Обратна адаптер прстени четири парчиња :
Дијаметар : 58mm/67mm/72mm/77mm
Структура На Табелата :
-Адаптер на телото
-Бајонет на телото
-E-пренос кабел
-Бајонет од леќа
-Стоп pin на леќата
Монтажа на укажување на EF-S Леќа
-Адаптерот на објективот
Монтажа на укажување на Објектив EF
Компатибилност :
Canon EOS 5 D Mark III, 5 D Mark II, 1 Ds Mark (IV / III / II / I), 1 D Mark (IIII / II N / II / I), 5 D,6 D,7 D,30 D,40 D,50 D,60 D,70 D,
100 D,700 D,650 D,600 D,550 D,500 D,450 D,400 D,350 D,300 D,1100 D,1000 D
Пакет Листата :
1 X Mcoplus Марко Продолжување Цевка за Canon
1.Генерално, времето за испорака е 10-60 работни дена.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно, Плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дневна. На подалеку леќа е, колку поблиску се на фокус,
поголемо зголемување.
-Сосема нови, никогаш не се користи.(Викенди и
Државни Празници ќе биде 48hours).Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти
и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).Плаќањето мора да се изврши во на 3 дневна цел.
Mcoplus МК-C-UP Продолжување Цевка Авто Макро БОЛЕСТ Обратна Meike Адаптер За Canon EF EF-S Камера
-Флексибилен кабел.
-Оваа екстензија цевка не влијае на квалитетот на сликата како што не постои оптика внатре. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
-Во comparision, близок до филтри често се обвинува за понижувачко квалитет на сликата. Но, поради различни царински расчистување на времето во различни земји, тоа ќе биде ефект парцела е
нормално време на испорака, па ве молиме да стојат под тоа.
-Тоа се движи објективот подалеку од филмот или дигитален сензор.Негативни повратни информации и случај не може да се реши проблемот, ако пакет уште не пристигне или објектот не работи добро, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе
прават нашите најдобри за решавање на ова прашање, и понуди најдобро прилагодено услуга. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Вие мора да му кажете
ни она што дефектот е и ни даде вашата цел број.Ние прифаќаме Alipay , Запад Унија , TT . НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Додатоци
доаѓаат со 3-месечен гарантен.Ние прифаќаме DHL ПРОЗОРЦИ EMS и други Експрес, доколку ви треба промена на испорака начин, ве молиме контактирајте со мене. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди .Објектот ќе бидат испратени во рок од 2 дена по уплата.Ако не ја добиете вашата парцела во 45days, ве молиме контактирајте со нас веднаш штом е можно, ние ќе го реши тоа во прв пат. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка
од двете продавачот и купувачот на половина.
-Канон Планината, за сите Canon EOS EF dslr фото & Canon EOS EF SLR.Ние брод на светот (очекувате некои земји и APO/FPO).
-Се јават и позитивни планината на леќа, relize cacro photograpy Лесно!
-Компатибилен сите макро продолжување цевки и макро дното скоро.

R

Додатоци на производи