.

.

2mm широк Двојно Двострано селотејп Лента за да се Видиме подлога Таблета Екран LCD Панел Поправка, 50 метри/roll

2mm широк Двојно Двострано селотејп Лента за да се Видиме подлога Таблета Екран LCD Панел Поправка, 50 метри/roll

DEN 147.00
DEN 147.36
-0 %
Од стока

Краток
Ширина : 2mm
Должина : 50 метри
Дебелина : околу 0.15 mm
Боја : Бела или црна
Бренд : 3 M
Модел : 9448
Tip1 : ве Молиме чисти површината и да ја задржите обидете се 100% .
Совет 2 : Ние може да се намали како барање ширина, други ширина, ве молиме контактирајте со нас.
Совет 3 : Масовно купување, ве молиме контактирајте за најдобри попуст, ви благодариме.
Употреба & Feature
!! Среден-фирма акрилик лепило систем кој високи почетни лепливоста !!
Добро висока температура држи моќ !!
Nameplate сврзување, пластична фолија ламиниране/сврзување, спојување, и пена за сврзување !!
Да се почитуваат, се приклучи, ставање, обврски, монтажа, одржување, laminating, и прикачување на Референтна Слика
Она што е во кутијата
1pcs лента
Ракување & Пратка !!
48 часа брод по расчисти исплата. !!
со онлајн следење.

Тип:
селотејп
Бренд Име:
3M
Број На Модел На:
9448black
Селотејп Тип:
Двострано Лента
R

Додатоци на производи