.

.

GREENHOW Јапонски Washi Лента Декоративни Бележник Хартија Washi Лента 2231

GREENHOW Јапонски Washi Лента Декоративни Бележник Хартија Washi Лента 2231

DEN 43.00
DEN 50.40
-15 %
Од стока

Спецификации : 100% високо квалитетни Материјали : хартија Лента Големина : 15mm*10m Пакување Листа : 1 се Однесува на : scrapbooking,дневник,хартија за порака декоративни,и др. Answer : ___________________________ Note : Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ поради боја приказ на различни монитори. Топло совети, Бидете сигурни дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации. Нашата цел е да ги подобриме нашите услуги постојано! Доколку ви се допаѓа нашата продавница,Добредојдени да Додадете и Собрани нашата продавница, ние ќе ги Ажурира нови производи од време на време ,Со нетрпение очекуваме да вашата следна посета. Ако сте продавачот, сакате да бараат соработка, ве молиме контактирајте со нас. Ви посакувам среќен живот!

Тип:
селотејп
Број На Модел На:
2231
Бренд Име:
GREENHOW
Селотејп Тип:
washi лента
Големина:
15mm * 10m
Материјал:
Хартија
Тип:
селотејп
Селотејп Тип:
Еден Страна Лента
R

Додатоци на производи