.

.

60mm Античките Цреша Расцутена Море Кит Оригиналниот Декорација Washi Лента DIY Излет Дневник Scrapbooking Маскирање Лента Escolar

60mm Античките Цреша Расцутена Море Кит Оригиналниот Декорација Washi Лента DIY Излет Дневник Scrapbooking

DEN 186.24
Од стока


60mm Античките Цреша Расцутена Море Кит Оригиналниот Декорација Washi Лента DIY Излет Дневник Scrapbooking Маскирање Лента Escolar
големина : 60mm широк, 7 метри

Тип:
селотејп
Број На Модел На:
Античките Цреша Расцутена Море Кит Оригиналниот Декорација Washi Лента
Селотејп Тип:
маскирање лента
Бренд Име:
Сезона Лист
R

Додатоци на производи