.

.

BIOAQUA Свила Протеини Лицето Чистење Лице Чистење Хидратантна Нега на Кожата Белење на Осветлувајќи Лицето за Нега на 100g

BIOAQUA Свила Протеини Лицето Чистење Лице Чистење Хидратантна Нега на Кожата Белење на Осветлувајќи Лицето

DEN 339.00
DEN 398.88
-15 %
Од стока


Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет!
Го негуваат кожата, додадете го бара вода на кожата
Навлажнувачки кожата мазна
Помага да се подобри сувост на кожата
Лицето кожата чистење, нечистотија и маснотии отстранување
Име на производ : Чистење на Лицето
НЕТО WT : 100g
Големина : Полна Големина
Количина : 1pcs
Користи Метод :
Влажни твоето лице, и се применуваат мала количина на оваа чистење на вашата страна центар. Додавање на малку вода да се направи тоа да стане пена. Потоа се применува на пена за лице и масажа во кругот начин за околу 1-2 минути, конечно се чисти со бистра вода.
Предлог : ве молиме обидете се да го користите овој производ за уво назад на кожата. Ако постои било атипична реакција или непријатност, ве молам, престанете да го користите.
1 buc Свила Протеини Чистење на Лицето

Тип На Објект:
Чистење
Тип:
Чистење На Лицето
GZZZ:
YGZWBZ
Функција:
Чистење На Лице
Сертификат Број:
29-XK-3129
сертификација:
GZZZ
Состојка:
свила протеини
Пол:
Унисекс
Напон:
None
НЕТО-WT.:
100g
Број На Модел На:
Чистење На Лицето
Земја/Регион на Производство:
Кина
R

Додатоци на производи