.

.

Datyson Висок квалитет на сите Пластични Бинокуларна телескоп посветен адаптер со tripod конектор

Datyson Висок квалитет на сите Пластични Бинокуларна телескоп посветен адаптер со tripod конектор

DEN 270.00
DEN 414.72
-35 %
Од стока


Погоден компатибилен Porro-тип двоглед, поврзување на tripod Бренд : Datyson Материјал : Пластични Боја : Црна
1 X телескоп адаптер
Ние обично се организира пратка во рок од 3 работни дена од приемот на плаќања. Следење на број ќе биде испратена до купувачот во времето на испорака.
Ние прифаќаме alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Ако вие не може да направи плаќање во рок од 3 дена, но сеуште имаат намера да се плати тоа, ве молиме контактирајте ме за да можеме да работиме нешто.
1.Производот се 100% исто како и сликите,она што го гледате е она што ќе добиете,Ние ќе се обезбеди најдобра услуга,Нешто што ние можеме да ви помогне,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, wewill се обидуваме се потрудиме да ви помогне.
2.Безбедност на пакување на стоката, ако примите производ скршени или оштетени, ние ќе да се ослободи ја испорача стоката до вас,Вашето задоволство е наша извршување.
3.Ако тоа се нашите грешки, да те прими на производи имаат недостатоци или не ќе ги нарачате производи, ве молиме да ни даде приказ на слики потврди дека грешка, ние ќе рефундирање на вашите пари или слободен за испорака.
4.На друга земја имаат различни царински правила,ако купувачот е царинската прашате за било кој данок,данок е на купувачот одговорност.
5.Ако не би сакал да се плати за данок и се откажа од пакет на услуги,ние никогаш нема да се вратат пари, и се врати превозот цена е на купувачот одговорност.
Вашето задоволство е наша цел!Давање негативни или неутрални повратни информации е многу сериозен став и ние бидете сигурни дека ние може да го реши вашиот проблем пред да замине негативен фидбек.Се надеваме дека ви се допаѓа нашата предмети и да уживаат во шопинг и ние, исто така, се надевам дека ќе може да ни остави позитивен фидбек.Ви благодариме.

R

Додатоци на производи