.

.

5cmx4.5m Војска Кавер-Outdoor за да се Маскира Лов Трајни Маскирна Стелт Лента Водоотпорен Заврши За Airsoft Riflescope на камерата Леќи на Камерата

5cmx4.5m Војска Кавер-Outdoor за да се Маскира Лов Трајни Маскирна Стелт Лента Водоотпорен Заврши За Airsoft

DEN 33.00
DEN 36.00
-8 %
Од стока

5cmx4.5m Војска Кавер-Outdoor за да се Маскира Лов Трајни Маскирна Стелт Лента Водоотпорен Заврши За Airsoft Riflescope на камерата Леќи на Камерата
Карактеристики : .Кампување Лов Маскирна Стелт Лента .Овозможува Изолација од студ површини (исклучително корисно за метални површини) .Одличен како Прикривање помош .Може да се Намалува некој Отсјај или сјај на објектот .Ова е слаба лепак, површината се чувствува нема лепак, само што нему и на неговото испреплетени кога само на вискозитет, може да се користи, погоден за цилиндрични завиткани предмети одделно да се намали на малку леплива работи, тогаш е леплива.Не остава леплива остатоци кога отстранети .Идеален за покривање на сите опрема, вклучувајќи оружје, факели, колби и сл .Брилијантен маскирна прикривање .Еднократно, ја штити вашата опрема и ја подобрува зафат .Идеален за оружје, домет, двоглед, рефлектори, нож се справува & sheaths, муниција клипови, куjни и повеќе .Се користи за покривање на основните елементи, вклучувајќи оружје claning колекции, преносни компјутери .Се користи за да се камуфлира опрема, вклучувајќи и оружје, факели, колби .Се користи за ситни поправки на опремата .Се користи како Прикривање помош .Снимката не е корисно само за воените, но, исто така, е одличен за секој кој работи во отворено Пакетот вклучува : 1 x Маскирна Лента
Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешки поради прирачник за мерење. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

боја:
Друга боја на порака
Број На Модел На:
Маскирна селотејп За Лов
Бренд Име:
hlurker
R

Додатоци на производи