.

.

Нова Црвена Точка Поглед на Опфатот Airsoft Riflescope Транспарентен Bulletproof Леќа Заштитник Виткање За 551 552 гледате е околу 553 556 557 20mm QD Планината

Нова Црвена Точка Поглед на Опфатот Airsoft Riflescope Транспарентен Bulletproof Леќа Заштитник Виткање За

DEN 345.00
DEN 479.52
-28 %
Од стока


Добредојдовте нашата продавница!
Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу! Карактеристики Направени од 3мм акрилик со метални планината. Избегнете оштетување на точка поглед рефлекс или пушка опсег. Флип-up) дизајн. Доаѓа со јасни и жолта екран. 20mm QD планината база. Совршен за на отворено војна игра активности. Тежина - 50g Екран димензија - 50mm(W) x 55мм(H) x 3мм(D)

Бренд Име:
Wolfslaves
Број На Модел На:
LN-SA01300-1
Тип:
Пушка
Употреба:
Отворено лов,стрелаштво
R

Додатоци на производи