.

.

20 X 3 крило 78mm Должина Алуминиум Стрелките за Пиштол со Самострел 30-100lbs Стрелките за Самострел Стрели

20 X 3 крило 78mm Должина Алуминиум Стрелките за Пиштол со Самострел 30-100lbs Стрелките за Самострел Стрели

DEN 410.00
DEN 431.52
-5 %
Од стока

топ спецификации :
Должина : 78mm(3.07")
Дијаметар : 7.44 mm(0.293")
Тежина : 10g (154grain)
20 x 3 крило 78mm (3.07") долго стрелките за пиштол со самострел ви Благодариме за Прикажување на нашата продавница.Ние си имаме свој фабрика,ве молиме контактирајте со нас, прво ако ви треба во рефус.
Пред Цел
1.Ако се чувствувате конфузија по гледање или пронајдете некои грешки во листата,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Кога ние се провери тоа е точно,ние ќе ви понудиме некои попуст во својата нова цел за подобрување на нашата листа опис.
2.Ако имате било друг проблем(за цената,детали за производот,итн.),ве молиме слободно контактирајте со нас.
Со нарачување
1.Ние може да accpet вашата исплата како следново :
2.Ве молиме изберете вистинската големина(количина,боја,стил,модел,итн.) сакате, и да го оставите право адреса каде што сакате од нас да брод на производот. Ако имате било какви други барање,ве молиме контактирајте со нас.
3. Поради различни царински полицијата во целиот свет,на цена на производот не содржи увоз доход.
По Цел 1.Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 5 дена по вашата нарачка,поради : некои производ имаме доволно акции,други мораме да restock од нашите добавувачи.
2.Ние често ќе го користат превозот методот со кој сте одбрале да брод вашата нарачка.Понекогаш може да се подобри вашиот превозот метод со цел да се овозможи да се добие пакет за време или побрзо.
3.Ве молиме оставете позитивни повратни информации доколку ви се допаѓа нашата производи,тоа е многу важно за нас. Ако имате било какви проблеми при користење на нашите производи,ве молиме да не остави негативни повратни информации. Добра комуникација придобивки и од купувачот и продавачот.
4. Нашата канцеларија време : 8 : 00 до 6 : 00(GMT+8)од понеделник до петок. Ние ќе immerdiately одговор вашата порака во 24 деловни часа.

R

Додатоци на производи