.

.

АЦИ Железнички Панел 32-Парче Сет (Б.К/ТЕН/OD/GR)

АЦИ Железнички Панел 32-Парче Сет (Б.К/ТЕН/OD/GR)

DEN 479.52
Од стока

Опис на производот Точка Име : АЦИ Железнички Панел 32-Парче Сет (Б.К/ТЕН/OD/ГР) Модел : JA-1915 година Боја : Црна/Тен/OD Зелена/Сива Бренд Име : A. C. I. Материјал : пластика, Најлон Нето Тежина : 0.11 кг Бруто Тежина : 0.13 kg

R

Додатоци на производи