.

.

Тактички QD брз монтажни coroura Зелената точка пушка прашка појас

Тактички QD брз монтажни coroura Зелената точка пушка прашка појас

DEN 333.00
DEN 350.40
-5 %
Од стока


Модел : #QD Зелената точка прашка
- Тежина : 115g
- Прашка ширина : 38mm
- Материјал : 1000 D Cordura
- Боја : Зелена,тен
Пакетот Вклучува :
- 1 x QD Зелената Точка Прашка
Превоз :
-По плаќањето расчисти, објектот ќе биде предаден во рок од 1 работен ден.
-Откако објект се испраќаат, можете да побарате од нас ви нуди следење на број.
-Ние означени пакет како подарок и најниската вредност. Ако било обичај пријави се случи треба да се плати од страна на купувачот, ние не сме одговорни за овие обвиненија.
Политика На Враќање :
-Ако не сте задоволни со производот, ве молиме ни e-mail во рок од 7 дена откако ќе се добие парцела.
-Ние ќе ми биде драго да се разменат или прашањето за враќање на пари за вас (доколку тоа е нашата грешка, благодарам.)

R

Додатоци на производи