.

.

180ml 3 Бои Мини Цртан филм Симпатична Птица Форма Ултразвучно Овлажнител Diffuser Преносни Прочистувач на Воздух Магла Sprayer за Спалната соба Канцеларија

180ml 3 Бои Мини Цртан филм Симпатична Птица Форма Ултразвучно Овлажнител Diffuser Преносни Прочистувач на

DEN 689.00
DEN 984.00
-30 %
Од стока

Било какви проблеми ве молиме слободно контактирајте со нас, прво, така што ние може да обезбеди најдобра услуга за вас. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Овој производ има три тезги, на првиот степен на пренос е испрскаат за 3 часа автоматски исклучете, спреј за две секунди за да се запре 3 секунди, 8 часа по автоматското на електричната енергија, на третиот степен на пренос надвор. Имаме сите видови на превозот начин, можете да контактирате со нас да изберете омилен превозот начин. Отворете го капакот, додадете вода во резервоарот на соодветна локација, не е премногу висока, така што нема да преливник, недостаток на водата ќе влијае на магла ефект, ве молиме додадете вода. Превозот : 1. Долготрајната употреба на овој производ, ве молиме имајте на резервоар за чистење, миење на лентата за сува и го исклучите снабдувањето со електрична енергија. Откако ќе ја прими стоката, ние ќе се врати парите или ја да ви врз основа на вашето барање. Инструкции :
Отстранување на абсорбента памук брис од капакот е вшмукување уред и да се потопи во вода 1 минута. Ве молиме користете чиста вода или дестилирана вода, па како да не го блокира нечистотии во водата atomization чип. Совети : Ќе е подобро да се снима отпакувањето видео кога ви се случува да отворите пакет Повратни информации : Ние ќе се сфати дека може да се остави на 5-ѕвезда повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи. Овој производ не е погодна за деца сами. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Но Ако производот ќе примите има нешто погрешно или штета, ние предлагаме дека можете да контактирате со нас на прво пред да замине ни повратни информации, ние ќе ви даде најдоброто решение : )
. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ако различен звук или вода магла значително помали, ве молиме да се затвори по резервоарот за вода да се ре-наводнување. Нашата цел е задоволството на клиентите! Враќање&Наплата : 1. Ако не сте го добиле вашиот парцела во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Првите две фази на спреј за дизајн, да се прилагодат на различни животната средина и време потреби. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.modname=ckeditor Име на Производ : usb птица овлажнител производ прирачник :
1. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Производи за спреј за површински третман, не може да се користи со етерични масла, или да предизвика корозија на производот, ќе влијаат на нормалната употреба на магла функција. Вметнување на абсорбента памук брис во вшмукување уред и внесете го вшмукување уред во поклопец (имајте на ум дека вшмукување уредот е вметната во место). Совети :
1.7 во)
Нето тежина : 175g
Напон : DC5 V
Моќност : 2 W
Капацитет на вода : 180ml
Спреј : 80 ML / 1 h
Боја : розова, цијан, жолта Пакет се Вклучени :
1 x овлажнител
1 x USB линија 1. Овој производ е DC5 V напојување, може да биде поврзан со компјутер преку usb интерфејс или излез за 5 V за полнење. Ние само брод да се потврди цел адреси. Производ параметри :
Модел : LJH-006
Материјал : пп + силикони
Производ Големина : 7. Откако ќе ја прими стоката, ќе најдете нешто погрешно или оштета на производот, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас и ни обезбеди доволно докази, а потоа ние ќе ви понуди во однос решение или надомест на штета. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Силиконски прстен течење-доказ дизајн, на дното е опремен со силиконски подлога, шок анти-пропадна, детали се одрази на човекот. Препорачливо е да се чисти на резервоарот за вода најмалку еднаш неделно, чистење, се сеќавам дека машината не може да се стави во вода за чистење, не се сеќавам допир на atomization чип.7 во)
Пакување големина : 9 * 9 * 12cm(3.

Примена:
21-30㎡
сертификација:
CE,RoHS,БЛАГАЈНИЧКИТЕ
Класификација:
Humidification
Humidification Метод:
Магла Празнење
Метод На Работа:
Тастатура Тип
Тип:
Ултразвучно Овлажнител
Контрола На Влажноста На Воздухот:
Допир Контрола
Број На Модел На:
H211
Humidifying Капацитет:
30ml/h
Инсталација:
USB
Бучава:
Времето Функција:
Yes
Обликот:
Цртан филм
Функција:
Анти-чад & Анти-прашина
Слаб Излез (литри / ден):
0.42 топчиња со ист
Вода-недостиг на Моќ-исклучување на Заштита:
No
Времето на пазарот:
2017
Бренд Име:
Lingsfire
Моќност Тип:
USB
Магла Штекер Количина:
еден
Употреба:
USB
Напон (V):
DC5V
Капацитет:
180ml
Моќност (W):
2W
R

Додатоци на производи