.

.

Домашно Милениче Хрчаци Заби Мелење Камен Обука За Џвакање Играчки За Обновливи Круг Со Калциум Chinchilla Верверички

Домашно Милениче Хрчаци Заби Мелење Камен Обука За Џвакање Играчки За Обновливи Круг Со Калциум Chinchilla

DEN 62.00
DEN 68.64
-10 %
Од стока

100% сосема нов и висок квалитет Вовед : Секој миленици ќе оди низ период за заби обука,затоа што тие секогаш јадат некоја храната која е тешко да се џвака.Затоа, гуми камен е потребно за домашни миленици сопствениците да ги обучуваат нивните миленици џвакање и тоа е одлична алатка за нив. Карактеристики : Висок квалитет на материјалите. Обука на домашни миленици џвакање способност. Лесно да се чисти и обновливи. Тешко и издржливи. Поправи на кафези. Погоден за хрчаци,chinchilla и верверички. Направени на Калциум и биде добро и за домашни миленици заби. 1 парче на домашни миленици обука за џвакање се држи само,други додатоци демо на сликата не е вклучен! Спецификација : Материјал : Калциум Боја : Како на сликите покажуваат Димензии : 4x4cm/1.57x1.57" Тежина : 42g Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува(без мало пакет) : 1 x Миленици Заби Мелење Камен

Бренд Име:
Ајде да домашно Милениче
Број На Модел На:
хрчаци chinchilla Заби Мелење Камен 2S91055
Материјал:
Калциум
Димензии:
4x4cm/1.57x1.57
Количина:
1 Компјутер
R

Додатоци на производи