.

.

12 КОМПЈУТЕРИ Голем една страна Црна CD Водоотпорен Брзо Сува Постојан Маркер Пенкало За Пишување

12 КОМПЈУТЕРИ Голем една страна Црна CD Водоотпорен Брзо Сува Постојан Маркер Пенкало За Пишување

DEN 224.00
DEN 254.40
-12 %
Од стока


Опис Одговара за : CD, Хартија, Текстил, Стакло, PP Одбор. Дрво, Метал,Кожа,Пластика и така натаму Функција : Висок капацитет,Брзо Сушење,Трајна Состојба : Brand new Плаќање Испорака детали 1 : Ние обично го испрати надвор во рок од 2 дена по уплатата. Од економски int'l превозот, проценетите време на испорака : можете да добиете пакет брзо рок од 15-25 дена .но, понекогаш тоа може да потрае околу 35days. да пристигнат. Се надевам дека ќе може да се разбере. 2 : Корисниците ќе бидат одговорни за обезбедување на нас со точно превозот информации во текот на исходот. Ве молиме двојно проверете пред финализирање на checkout процес. Ние не ќе ги покрие загубени пакети поради неточни адреса на информациите обезбедени од страна на клиентите. Контактирајте со нас ве Молиме бидете сигурни дека ќе се согласите со сите наши исплата на превозот политики и сите правила и услови пред да понуди или да купите ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте ме. Ние ќе ви даде со во рок од 24 часа од 100% задоволителен одговор. Ви благодариме. Се надевам на пријатна соработка.

боја:
Црвена, Сина, Црна
Тип:
маркер пенкало
Мастило Боја:
Црна
Тип:
Масло
тип на мастило:
Постојано
Бренд Име:
ZYCC
Четка Совет:
Круг Пети
Квантитет На Пакет:
12 Бои/Кутија
Dual-страна Пишување:
No
Пишување Медиум:
CD
Број На Модел На:
orkery
R

Додатоци на производи