.

.

6X Браун Најлон Акрилик OilPaint Четки За Уметност Резерви, Акварел Поставите W15

6X Браун Најлон Акрилик OilPaint Четки За Уметност Резерви, Акварел Поставите W15

DEN 78.00
DEN 84.96
-8 %
Од стока

Ве молиме да ги прочитате овие услови темелно пред ставање на вашата понуда.
Ние нудиме 100% наплата ако објектот е скршен пред пристигнувањето , сите што треба да направите е да ни пратите на јасни слики за да се покаже дека е скршена. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.9 cm
8# 22cm 1.Ве молиме контактирајте со нас прво да се добие подобро решение пред вас ќе оставиме *неутрален или *негативни повратни информации
3.
Можеме да понудиме наплата и враќање барање е достапна само на барањата во рок од една недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле.со цел да ви обезбеди најдобра услуга*****,ве молиме однесувајте се кон трансакцијата праведно. Ние ретки ракување со голем волумен пораки секој ден. Ви благодариме!
Во случај дека не сте задоволни со трансакцијата, ве молиме контактирајте со нас пред да sumbit вашиот евалуација.5 cm 2,2 см 2,2 см Количина : 1 Set/6 Компјутери Забелешка : 1.3 см
10# 22. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.Ние се залагаме за 5-ѕвезда услуга се наведува однапред нашите политики, нашите превозот го оценувате& нашите превозот фреквенција. Ве молиме контактирајте со нас ако вашиот не се задоволни со објектот по прими. Ве молиме овозможи 1-5мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење. ако сте биле задоволни со оваа трансакција, ве молиме да одговори со сите 5 ѕвезди! ако не сте задоволни, едноставно, дозволете ми да знам преку e-mial наместо да ја напушти ниска оценка, и јас'll работа да се направи на тој начин
4. Ве молиме дозволете ни да се одговори на вашата е-пошта во 24hrs
За функционални производи во нашата продавница (како што се : Полначи, Податоци кабли), која функција е иста како и опис, но вистинската боја и форма може да изгледа малку поинаква од слики, бидејќи на технички напредок и вистински акции држава.
Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Неисправна состојба мора да се забележи во рок од 7 дена по породувањето.1 cm 2cm
12# 23.
Ве молиме Имајте предвид дека, големината и бојата застапеност се предмет на производство на варијанса и не може да биде точно. Постојат околу 16000 видови на производи во мојата компанија,Нашите производи вклучуваат потрошувачка електроника, Помине Уметност Алатки, Облека и чевли, мобилен телефон додатоци , компјутери додатоци, автомобил додатоци, Мотоцикл пристапување, играчки & хоби, накит, бебе додатоци други корисни електроника предмети и др
Ако имате било какви проблеми, ние сме многу среќни да ви помогнат. Исто така, наведуваат дека ги следи прилагодувањата може да се разликува од компјутер на компјутер и може да ја нарушат вистинските бои. Ви благодариме! 2.Сепак, за да се избегнат било какви потенцијални oversights, јас respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со Темелно разгледување ставка опис и фотографии, и бара сите прашања Пред Да Наддавање.
Ве молиме не заборавајте да ни даде Пет Ѕвезди на сите Детални Продавачот Рејтингот.Ве молиме да ни ме преку 'МОЈАТА ПОРАКИ" или "Прашајте го Продавачот Прашања" ако имате било какви прашања во врска со нашата оглас или купувањето
Контакт со нас на :
Ние сме во Шенжен на Pearl River Delta, која е место со развиена економија и Трговија Ние сме професија трговско друштво. Ве молиме да биде известен пред да конкурираат.100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Кафена 6 Парче Уметник Четки Направени од најлон коса и дрво Големина : 2, 4, 6, 8, 10, 12 Предмети : Студенти, Хоби Вода Боење Четки, исто така, може да се користи за на доградба на Акрилни Бои и маслени Бои Големина на :
Тип Вкупна Должина/Коса Должина/Ширина Коса
2# 21.

Бренд Име:
OOTDTY
Печат:
No
Erasable Или Не:
No
Пакување:
Сет
Број На Модел На:
W0927
Тип:
Уметноста Маркер
Квантитет На Пакет:
6
Боја Количина:
6
R

Додатоци на производи