.

.

1Piece Кинески Пишување Сликарски Четки Поставите Calligraphy Пенкало Уметник за Цртање Четка За Акварел Сликарска Четка W15

1Piece Кинески Пишување Сликарски Четки Поставите Calligraphy Пенкало Уметник за Цртање Четка За Акварел Сликарска

DEN 69.00
DEN 74.40
-7 %
Од стока


Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.18"
Тип 3 Должина : 21.
Можеме да понудиме наплата и враќање барање е достапна само на барањата во рок од една недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле. Постојат околу 16000 видови на производи во мојата компанија,Нашите производи вклучуваат потрошувачка електроника, Помине Уметност Алатки, Облека и чевли, мобилен телефон додатоци , компјутери додатоци, автомобил додатоци, Мотоцикл пристапување, играчки & хоби, накит, бебе додатоци други корисни електроника предмети и др
Ако имате било какви проблеми, ние сме многу среќни да ви помогнат.50" Четка должина : 2.Сепак, за да се избегнат било какви потенцијални oversights, јас respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со Темелно разгледување ставка опис и фотографии, и бара сите прашања Пред Да Наддавање. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.50" Четка должина : 1. Тоа може да ги задоволи потребата на уметникот и некој како сликарство.79" Четка Дијаметар : 0. Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Неисправна состојба мора да се забележи во рок од 7 дена по породувањето. Ве молиме контактирајте со нас ако вашиот не се задоволни со објектот по прими. Исто така, наведуваат дека ги следи прилагодувањата може да се разликува од компјутер на компјутер и може да ја нарушат вистинските бои.Ве молиме да ни ме преку 'МОЈАТА ПОРАКИ" или "Прашајте го Продавачот Прашања" ако имате било какви прашања во врска со нашата оглас или купувањето
Контакт со нас на :
Ние сме во Шенжен на Pearl River Delta, која е место со развиена економија и Трговија Ние сме професија трговско друштво.
Ве молиме Имајте предвид дека, големината и бојата застапеност се предмет на производство на варијанса и не може да биде точно.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.Ве молиме контактирајте со нас прво да се добие подобро решение пред вас ќе оставиме *неутрален или *негативни повратни информации
3.50" Четка должина : 3cm/1.100% сосема нов и висок квалитет
Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет на Голема за пишување на мазни површини Преносни и лесно да ја користите Оваа Четка Пенкало е Одлична за сликарство.16"
Тип 2 Должина : 21.18" Четка Дијаметар : 0. Ве молиме да ги прочитате овие услови темелно пред ставање на вашата понуда.
Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние не сме одговорни за сопствени должност или увоз доход.*повратни информации е едноставно она што ние ги извршуваат. Ви благодариме!
Во случај дека не сте задоволни со трансакцијата, ве молиме контактирајте со нас пред да sumbit вашиот евалуација.12"
Тип 4 Должина : 21.1"
Количина : 1 Pc Нема Мало Пакети
Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 2 cm грешка, припаѓа на нормален феномен.
Повратни информации :
Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за секој кој има заврши трансакцијата и ни остави позитивен фидбек.со цел да ви обезбеди најдобра услуга*****,ве молиме однесувајте се кон трансакцијата праведно. Ние ретки ракување со голем волумен пораки секој ден. Добар подарок за деца и calligraphy љубовници
Карактеристики : Материјал : Јазовец Коса
Тип 1 Должина : 21.98" Четка Дијаметар : 0. Ние веруваме дека сè може да се реши од страна на комуникација.Ние се залагаме за 5-ѕвезда услуга се наведува однапред нашите политики, нашите превозот го оценувате& нашите превозот фреквенција.
Ние нудиме 100% наплата ако објектот е скршен пред пристигнувањето , сите што треба да направите е да ни пратите на јасни слики за да се покаже дека е скршена.

Бренд Име:
OOTDTY
Печат:
No
Erasable Или Не:
No
Пакување:
Лабава
Број На Модел На:
W0927
Тип:
Уметноста Маркер
Квантитет На Пакет:
1
Боја Количина:
1
R

Додатоци на производи