.

.

1pc P1.0*d4.5*D6 волфрам карбид легура Еден заби метрички навој мелење машина провира крајот мелница заб алатка за сечење

1pc P1.0*d4.5*D6 волфрам карбид легура Еден заби метрички навој мелење машина провира крајот мелница заб алатка

DEN 1711.00
DEN 2516.16
-32 %
Од стока


1pc P1.0*d4.5*D6 волфрам карбид легура Еден конец за заби мелење машина провира крајот мелници заб сечење алатки
предмет : P1.0*d4.5*D6
сечење на главата дијаметар е : 4.5
целата должина : 70
дијаметар : 6mm
Солидна Карбид Тема Крајот Мелници
Точка законик клуч :
Стр 1.0 значи машинска 1.0 mm теренот нишка
d4.5 значи сечење на главата дијаметар е 4,5 мм
погоден материјал : Al, бакар,леано железо, челик,нерѓосувачки челик, тешко челик, мувла челик,топлина threated челик, Ti алуминиумски и сл
Испорака
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Плаќање
Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете детали со нас ако имате барања со предмети. Ве молиме пополнете исплати во рок од 3 дена.
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Зачувам.
Се враќа
Можете да немаат причина да се вратат во рок од 15 дена после потврда на приемот. Но ќе ја преземе контролата на сите трошоците за враќање.
Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас со Trademanager или e-mail и да се обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат. Ние ќе се потрудиме да се најде најдобар начин да ги реши вашите проблеми.
Повратните информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Материјал:
Волфрам Кобалт Легиран
Тип:
тема мелници
Бренд Име:
DREANIQUE
Вкупна Должина:
70MM
Број На Модел На:
P1.0*d4.5*D6
Дијаметар:
D6
Обложување:
Ж-SI
Крај милиони категорија:
Обработка појачани материјал
Крајот на забот тип на мелници:
4 заб
Должина категорија:
Стандард
Месо тело дијаметар:
4mm
Машинска операција:
Провира
Должина на работната далечина:
15mm
забите дијаметар:
4.5 мм
Применливи работното парче материјал:
Пред прекалени челик / Појачани челик / Леано железо / Нодуларна леано железо
R

Додатоци на производи