.

.

Бесплатен Превозот-10pcs/многу Радиус 0.75 мм x 4mm дијаметар x 50mm долго HRC55 Волфрам Солидна Карбид Топката носот Крајот Мелници 2 Флејта

Бесплатен Превозот-10pcs/многу Радиус 0.75 мм x 4mm дијаметар x 50mm долго HRC55 Волфрам Солидна Карбид Топката

DEN 1881.00
DEN 2136.96
-12 %
Од стока


Бесплатен Превозот - 10 компјутери/многу
Висок Квалитет - 0.75 мм Радиус 2 Флејта 4mm ballnose Спирала Рутер битови, Мелење секачи, ЦПУ Алатки, Карбид Endmill, Мелење рутер Битови алатки, HRC55 - R0.75*3*D4*50mm
Спецификација :
- Радиус : 0.75 мм
- Flute должина : 3мм
- Месо тело со Дијаметар : 4mm
- Вкупно : 50mm
- 2 Флејта
- HRC55
- Хеликс 35 степен
- Ti AIN Обложени
- Волфрам Карбид Материјал
- Апликација за Челик, Алуминиум, легура,МЕДИЈАПАН,Иверица,Пластика,итн.
- Пакет : Тешко пластична кутија
Испорака Метод :
Кина Пост Воздух Mail нормално треба за 15-60 работни дена.Различни земји ,превозот времето е различно ,ве молиме да се разбере ЕМС или DHL, нормално потреби за 7-12 работни дена.Тоа исто така зависи од земјата во која се наоѓате. Ние нудиме се комбинираат превозот кога ќе ги нарачате повеќе производи,што може да се спаси некои пари.ве молиме обратете ми се на прво место. Важни забелешки : Ако ви треба пакет многу итно,ќе е подобро да се избере ЕМС или DHL,ако нема ЕМС или DHL опции,ве молиме контактирајте ме.Јас ќе caulate превозот и го постави за вас .
Услуга :
Пари наплата прифатени ако предметите не се како што е опишано. Ако има нешто што направи да не се задоволни,ве молиме контактирајте ме.Јас ќе дадам се од себе за да ви помогнат и да се грижи за бизнис . Купувачи се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки .
Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и Пет ѕвездички.Вашата соработка и ги поддржува најмногу охрабрување за нас.Ви благодарам многу!!!

R

Додатоци на производи