.

.

Аниме НЕ ИГРА НИКАКВА ЖИВОТ Игра живот cos Vincero Perdero херој cosplay костим Sora единствен сет deacon костим

Аниме НЕ ИГРА НИКАКВА ЖИВОТ Игра живот cos Vincero Perdero херој cosplay костим Sora единствен сет deacon костим

DEN 5241.00
DEN 6719.52
-22 %
Од стока


Аниме NOGAME НЕМА ЖИВОТ Игра живот cos Vincero Perdero херој cosplay костим Sora единствен сет deacon костим
пакет : грб+вест+кошула+панталона+вратоврска
материјал : униформа+памук
големина : како овој костим е прилагодена верзија,па ве молиме да дадете ваши мерења : женски/машки,висина,тежина,биста,рамо,рака должина,половината,колковите и inseam.значи, нашите казанџии може да се направи тоа на сите, како свој мерења.или ако не понуди на вашата големина,ние ќе го направи тоа како големина на табела.

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Компоненти:
Вест,Панталони,Врвот
Бренд Име:
HOLRAN
Материјал:
Памук
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
Маица
Знаци:
Vincero Perdero
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Цртан Лик Костимите
R

Додатоци на производи