.

.

Гребен Тигар/RT Спорт Хронограф се Види со Датум Зелена Dial Гумена Рака Кварц Часовници за Мажи RGA3063

Гребен Тигар/RT Спорт Хронограф се Види со Датум Зелена Dial Гумена Рака Кварц Часовници за Мажи RGA3063

DEN 5806.00
DEN 8064.00
-28 %
Од стока


Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Случај Обликот:
Круг
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Функција:
Отпорен На Вода,Хронограф,Авто Датум
Бендот Должина:
29cm
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
RGA3063-YN
Случај Дебелина:
12.8 мм
Движење:
Кварц
Стил:
Спорт
Бренд Име:
Гребен Тигар
Бендот Ширина:
24mm
Пол:
Мажи
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Отпорност На Вода Длабочина:
10Bar
Бендот Материјал Тип:
Гума
Dial Дијаметар:
48.5 mm
Тип На Објект:
Рачни часовници
Спорт Тип:
работи
Состојба:
Нов со ознаки
Dial Екранот:
Аналогни
R

Додатоци на производи