.

.

43mm Parnis црна dial Sapphire Стакло браун рака miyota Автоматско mens Watch602

43mm Parnis црна dial Sapphire Стакло браун рака miyota Автоматско mens Watch602

DEN 5683.00
DEN 7104.00
-20 %
Од стока


Опис
Движење : 21 скапоцен камен miyota Automatic (авто-ликвидација) движење Бирање : бела dail Случај дијаметар : 43mm без круна
Случај дебелина : 13.5 mm Случај Материјал : Цврсти 316 L не ' рѓосувачки челик случај со црна керамички рамки 10 ATM отпорност на вода Рака : 22 MM кафена кожа за на рака Стакло : сафир стакло Превозот 1. Објектот ќе биде објавено во рок од 1 дена по плаќањето е завршено или БРИШАТ. И ние ќе го следат вашата адреса САМО. 2. Време на испорака трае приближно. сите наши предмети shiped од хонгконг пост со песна бројот) сад : 7-15 работни дена B) Европа : 10-25 работни дена. В) Други земји : не повеќе од 20-30 работни дена доби
ако сакате брза испорака
EMS(3-12 работен ден),ќе треба да додадете $15
DHL(2-9 работен ден),ќе треба да додадете $25
Плаќање
Ние прифаќаме методите на плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам
Контактирајте со НАС, ние ќе се обезбеди ЦЕЛОСНА Наплата или Размена на услуги. Само за погрешна предмети. Ве молиме контактирајте со нас да се вратат или размена во рок од 14 дена по добивање на објектот. Ние се стремиме кон позитивни повратни информации за сите трансакции и ПОЗИТИВНА ОЦЕНКА со 5-ѕвездички. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации и ние ќе ви помогнат да се реши било кое прашање за вас - Повратни информации ќе бидат оставени за секој купувач кој заврши трансакцијата и остави позитивни повратни информации до нас Вашето задоволство е наша цел, ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа! Ве молиме имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. ви благодариме за потрага и biding!

R

Додатоци на производи