.

.

НОВИ OHSEN Човек Види Мажите Водоотпорен Спорт Дигитален рачен часовник Шок Отпорни Мажите Аналогни Кварц Види Hombre Relojes Пад на превозот

НОВИ OHSEN Човек Види Мажите Водоотпорен Спорт Дигитален рачен часовник Шок Отпорни Мажите Аналогни Кварц Види

DEN 577.00
DEN 1153.92
-50 %
Од стока

Главни карактеристики-Нов модел со висок квалитет -Дигитален : Час, минута, секунда, часот, месец, датум, денот -12/24 часовен формат -Алармот и час свири функција-Специјален дизајн со хронограф (стоперка) во 0.01 секунда ''increment '' - Дополнителни LCD назад светло функција за да се прикаже времето јасно е дека во темнината -На водоотпорен длабочина е до 50 M (Не притиснете било кое копче во вода) -Точност : ±15 секунди месечно Детали Случај материјал : Пластични Случај Дијаметар(cm) : .5cm/1.95 инчен Случај дебелина(cm) : 1.7 cm/0.663 инчен Бенд боја : Покаже како слика Бенд должина(cm) : 26.5 cm/10.335 инчен Бенд width(cm) : 2.3 см/0.897 инчен Компонента се Вклучени : Спорт Зглоб Види x 1 Прирачник за Корисникот x 1

Тип На Објект:
Двоен Дисплеј Рачни Часовници,Рачни Часовници Кварц
Број На Модел На:
AD1506
Функција:
Назад Светлина,Аларм,Отпорен на Вода,Шок Отпорни,Престане да се Види,Плива,Повеќе Време Зона,Хронограф,LED дисплеј,Нуркач
Случај Обликот:
Круг
Движење:
Двоен Дисплеј
Бендот Должина:
26.5 cm
Стил:
Fashion & Неврзан
Отпорност На Вода Длабочина:
5Bar
Бендот Ширина:
23mm
Затворач Тип:
Тока
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Прозорец Материјал Тип:
Акрилик
Случај Дебелина:
17mm
Бренд Име:
OHSEN
Dial Дијаметар:
50mm
Пол:
Мажи
Случај Материјал:
Пластични
Бендот Материјал Тип:
Гума
R

Додатоци на производи