.

.

Forsining 2017 Дизајн нерѓосувачки челик Дијамант Екранот Раце Tourbillion Водоотпорен Mens Автоматски рачни Часовници Врвот Луксузен Бренд

Forsining 2017 Дизајн нерѓосувачки челик Дијамант Екранот Раце Tourbillion Водоотпорен Mens Автоматски рачни

DEN 2255.00
DEN 3221.76
-30 %
Од стока


Forsining 2017 Дизајн нерѓосувачки челик Дијамант Екранот Раце Tourbillion Водоотпорен Mens Автоматски рачни Часовници Врвот Луксузен Бренд

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Функција:
Отпорен На Вода,Заврши Календар
Dial Дијаметар:
42mm
Затворач Тип:
Виткање Затворач со Безбедноста
Број На Модел На:
FORSINING 003
Бендот Должина:
23.5 cm
Бренд Име:
FORSINING
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Случај Дебелина:
15mm
Пол:
Мажи
Движење:
Механичка Рака Правец
Стил:
бизнис
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
мажите се види:
Forsining Mens Часовници Врвот Луксузен Бренд
Движење:
Прирачник механички види
види пакување:
Кутија
R

Додатоци на производи