.

.

2018 Луксузни Mens Часовници Кафеава Кожа Човек рачни часовници OCHSTIN Бренд Мултифункционален Календар Водоотпорен Хронограф Прозрачна

2018 Луксузни Mens Часовници Кафеава Кожа Човек рачни часовници OCHSTIN Бренд Мултифункционален Календар Водоотпорен

DEN 864.00
DEN 1439.04
-40 %
Од стока


Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорна,Целосно Календар,Хронограф
Dial Дијаметар:
42mm
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Должина:
23.5 cm
Бренд Име:
OCHSTIN
Случај Дебелина:
13mm
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Движење:
Кварц
Број На Модел На:
GQ043B
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Ширина:
22mm
сценарио:
Канцеларијата На Повик Шопинг
мажите се види:
Мажите Уникатен Дизајн Часовници Врвот Луксузен Бренд
Висок квалитет:
Мажите Бизнис Види.Вистинска Кожа За На Рака Машки Часовник
види површина:
Високо Отпорни На Абразија Стакло
Функција:
Водоотпорен. Време дисплеј.Шок Отпорни.
боја:
сребро браун. црна. црна портокал
Бесплатен превозот :
Yes
Повод:
Роденденски Подарок. Божиќ Подарок. Годишнина.Денот на таткото подарок
Состојба:
100% Сосема Нов.Мажите спортски види. човекот часа. машки часовник
мажите часовници 2017:
reloj hombre & montre homme.Erket Kol Saati
R

Додатоци на производи