.

.

SMAEL LED Дигитални Часовници Човек Спортски Мажите се Види Паметни Часовници Слободно време за Мода Авто Датум Мажите Електронски рачен часовник Бесплатен Превозот

SMAEL LED Дигитални Часовници Човек Спортски Мажите се Види Паметни Часовници Слободно време за Мода Авто

DEN 744.00
DEN 1457.76
-49 %
Од стока


SMAEL Најновите Легура Кварцен Дигитален часовник Човек Водоотпорен Бренд Спортски Секојдневен Часовници Мажите LED Воена рачен часовник Најдобар Подарок Часовници Опис : Овој спортски мажите се види е авантура-подготвени со полиран IP црна случај,мода се погледне но, потрајни на преземање прилики , работа ,спортски или дури и датира. Флексибилни силикони рака смени со што како што се движат за да се обезбеди удобност за време на долгорочна употреба. Номинална за отпорност на вода до 30 M, никогаш не ќе мора да се грижите за пот или миење на рацете оштетување на штрек. Карактеристики : -Големи Дигитални Sport -LED Види Мажите Wateproof Светлина -Бренд : SMAEL Мажите Часовници - Случај дијаметар : 5.0 cm прибл. - Случај дебелина : 1.7 cm прибл. - Бенд Ширина : 212cm - Најдолго Бенд Должина : 21cm/7 Inch прибл. - Тежина : Околу 127.5 g - Бенд Материјал : Увезени Висок Квалитет со Силиконска Види Рака-Отпорен на Вода : 50 M -Прикажете Час , Минута, Секунда, Месец, Ден и Недела -Секојдневно Аларм и Свири Час-Snooze -1/100 вториот Хронограф со поделени функција-ЕЛ Светлото Компоненти Вклучени : -1 x Вистински SMAEL Види -1 x Use Manual

Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Функција:
Алармот,Шок Отпорни,Престане Да Се Види,Да Се Заврши Календарот,Rattrapante,Повеќе Време Зона,Хронограф,Постојана Календар,Ниту Еден
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Број На Модел На:
1283
Движење:
Дигитални
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Должина:
21cm
Бендот Материјал Тип:
PU
Бренд Име:
SMAEL
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Легура
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Прозорец Материјал Тип:
Акрилик
Случај Дебелина:
17mm
Бендот Ширина:
21mm
Dial Дијаметар:
50mm
Објектот:
SMEAL Спорт Види за Мажи
Пол:
Мажите Мода Обичните Рачни Часовници Кварц
Часовници Стил:
Види LED Мажите Дигитални Спорт Воена
Види Дизајн Функција:
Водоотпорен Календар Рачни Часовници Кварц
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
Функција:
50m Водоотпорен
Часовници Тип:
Мажите Повремено Спорт Види
Тип На Објект:
Електронски Види Дигитален LED Дисплеј
Состојба:
Види, Упатство Книга,
Гарантен период:
1 година
R

Додатоци на производи